IzakTV

Strona główna » Singularity zastąpi Complexity w drugiej fazie ESL Pro League

Singularity zastąpi Complexity w drugiej fazie ESL Pro League

Autor: Paweł Wilk

Odświeżony niedawno skład Complexity Gaming nie będzie miał okazji zaprezentować się kibicom podczas drugiej fazy ESL Pro League. Decyzją organizatorów ich miejsce zajęli reprezentanci Singularity. 

Całe zamieszanie ze slotem związane jest z dołączeniem Valentina “poizona” Vasileva i Kristiana “k0nfiga” Wienecke, którzy wcześniej reprezentowali kolejno Windigo Gaming i OpTiC Gaming. Jest to o tyle ważne, że zgodnie z regulaminem prestiżowej ligi, zawodnik w jednym sezonie może reprezentować wyłącznie jeden zespół. Complexity nie było zainteresowane rywalizację jeszcze w starym składzie, co wiązało się z konsekwencjami.

Organizatorzy ESL Pro League zareagowali dość szybko i miejsce formacji Willa “RUSHA” Wierzby zajęli gracze Team Singularity. Skyler “Relyks” Weaver i spółka dziesiąty sezon zakończyli dość szybko, ponieważ w pierwszym etapie zajęli ostatnie miejsce w grupie C, przegrywając mecze z Team Liquid, Renegades i ATK. Teraz Amerykanie będą mieli drugą szansę awansować na światowe finały, ale zadanie nie będzie proste, ponieważ w swoim koszyku drużyna Weavera spotka się z ATK, DETONA Gaming i Envy. Rozgrywki potrwają od 13 do 15 grudnia.