IzakTV

Strona główna » Skiny do postaci zrewolucjonizują CS:GO?! Przegląd bohaterów operacji Shattered Web

Skiny do postaci zrewolucjonizują CS:GO?! Przegląd bohaterów operacji Shattered Web

Autor: Kamil Kowala
cs:go


Emocje po dzisiejszej szokującej aktualizacji do CS:GO ciągle rosną, a po głośnych okrzykach euforii powoli zaczynają pojawiać się opinie nieco bardziej sceptyczne. Dotyczą one głównie nowych skinów do postaci, czyli czegoś zupełnie nowego w świecie Counter Strike’a.

Skiny do bohaterów gry zostały wprowadzone wraz z operacją Shattered Web oraz innymi związanymi z nią dodatkami. Skórki na naszą postać możemy odblokować poprzez zdobywanie gwiazdek. W te poza sumiennym wypełnianiem misji CS:GO możemy zaopatrzyć się również za pieniądze. Koszt wylosowania głównego agenta nie jest jednak niski, bo wynosi około 170 złotych.

Nakładki na bohaterów mają różne wyglądy. Mogą one kolidować ze skórkami na bronie i ogólnie utrudniać widoczność w niektórych obszarach na mapach. Nie ma co jednak wieszać skóry na niedźwiedziu i należy dać tej idei szansę. Kto wie, być może skiny do postaci już za kilka miesięcy będziemy mogli losować jako nagrodę specjalną ze skrzynek zamiast standardowych kos, czy zdecydowanie nowszych rękawic.

Zacznijmy od czwórki głównych agentów, którzy poza oryginalnymi wyglądami posiadają również własne głosy (skórki czerwone)

Do odblokowania po osiągnięciu 100 poziomu:

Teraz przyszła pora na różowe skórki, które jednak poza wyglądem nie wyróżniają się już niczym innym.

Do zdobycia przy przebiciu się przez barierę 76 poziomu:

Przedostatnią grupą jest banda agentów fioletowych.

Losową postać z tej szóstki otrzymamy na 52lvl:

I na koniec te najmniej wartościowe- niebieskie.

Do zdobycia już na 28lvl:

Co prawda najnowszy wymysł Valve nie będzie miał bezpośrednio zbyt dużego wpływu na rozgrywkę, ale czy naprawdę nie mamy czego się obawiać? Mimo że nowo dodane skórki w żaden sposób nie zwiększą umiejętności naszej postaci (dzięki Bogu), to ich specyficzny wygląd może negatywnie wpłynąć na ich widoczność w niektórych obszarach. Być może twórcy gry zdecydują się na to, aby gracze mieli dowolność w tym czy chcą widzieć nowe kolorowe postacie, czy wolą pozostać przy klasykach. Aby jednak się tego dowiedzieć, będziemy musieli trochę poczekać.