IzakTV

Strona główna » Skybound wspólnie z Beamdog przeniosą klasyki PC po raz pierwszy na konsole!

Skybound wspólnie z Beamdog przeniosą klasyki PC po raz pierwszy na konsole!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment, and Neverwinter Nights – te wszystkie pecetowe ever greeny znajdą się jeszcze w 2019 na konsolach!

Skybound Games i Beamdog ogłosiły dziś partnerstwo wydawnicze, które przeniesie klasyczne gry fabularne Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment, i Neverwinter Nights na platformy konsolowe w 2019 roku.

Beamdog jest znany z odświeżania klasycznych tytułów z gatunku Dungeons & Dragons na platformach PC. Sześć ulubionych, przez fanów Beamdoga, gier zostanie po raz pierwszy wydanych na platformach konsolowych za pośrednictwem Skybound jako Enhanced Editions. Nadchodzące wydania pozwolą fanom RPG doświadczyć epickich przygód Dungeons & Dragons w zupełnie nowy sposób.

Te gry są ikoniczne, w tym Baldur’s Gate, który naprawdę wyznaczył standardy dla komputerowych gier fabularnych Dungeons & Dragons, powiedział Ian Howe, prezes Skybound Games. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować te tytuły na nowych platformach zarówno dla oddanych fanów, jak i tych, którzy wkrótce odkryją te przygody po raz pierwszy. Jako wieloletni fani Baldur’s Gate oraz Dungeons & Dragons fantastycznie jest współpracować z Beamdog jako najnowszym członkiem rodziny Skybound. Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do współpracy z Skybound Games, aby wprowadzić te wspaniałe klasyki na nowe platformy, powiedział Trent Oster, prezes Beamdog. Osiągnięcia Skybound są niesamowite i pokazują miłość i szacunek dla twórców. Cieszymy się, że możemy pracować z tak utalentowaną grupą.

Więcej szczegółów na temat tego, czego fani mogą się spodziewać po tych nadchodzących wydaniach konsoli, włączając w to konkretne platformy i zawartość pudełek, zostanie ujawnione w nadchodzących miesiącach. Fani zainteresowani tymi szczegółami powinni śledzić Skybound Games na Twitterze, Facebooku i Instagram.

Gry znajdą się na konsolach PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.