Snatchie oficjalnie powraca do x-kom AGO - IzakTV

Snatchie oficjalnie powraca do x-kom AGO

Pierwsza dziura w nowym składzie x-kom AGO załatana. Ostatnie doniesienia okazały się prawdą  i ponownie w szeregach organizacji zobaczymy Michała “snatchiego” Rudzkiego. 

Czystki w x-kom AGO rozpoczęły się od pożegnania Dominika “Grubego” Świderskiego, który przez ponad dwa lata reprezentował barwy Jastrzębi i był nierozłącznym elementem każdego budowanego składu. Oprócz Dominika z drużyną pożegnali się również Patryk “Sidney” Korab i Brajan “DGL” Lemecha. Patryk już jest łączony z zespołem, który ma reprezentować nowo powstałą organizację – EDEN Esports.

Do “starej rzeki” postanowił wejść Michał “snatchie” Rudzki, którego kariera wyrosła na dobre pod barwami Jastrzębi. Michał pierwszy raz dołączył do AGO w lipcu 2017 roku i grał tam do sierpnia 2018 roku. Wtedy bowiem został sprzedany do Virtus.pro, gdzie jego kariera jeszcze bardziej miała się rozpędzić. Ostatnią przygodą polskiego snajpera było Sprout, jednak w listopadzie ubiegłego roku w zespole doszło do zmian w składzie, przez co z drużyną pożegnało się dwóch Polaków.

Do nowego składu x-kom AGO mają jeszcze dołączyć dwa dobrze nam znane nazwiska na polskiej scenie – Karol “Rallen” Rodowicz oraz Paweł “reatz” Jańczak. Nowi zawodnicy również powinni niedługo zostać ogłoszeni nowymi zawodnikami organizacji.

Nowy skład x-kom AGO prezentuje się następująco:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Maciej “f1ku” Miklas
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Mikołaj “minirox” Michałków (trener)

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!