IzakTV

Strona główna » Snax ujawnił jednego z przyszłych testowanych zawodników przez Anonymo

Snax ujawnił jednego z przyszłych testowanych zawodników przez Anonymo

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Anonymo nadal nie ogłosiło swojego piątego zawodnika, a sezon ESEA Premier zbliża się wielkimi krokami. Janusza “Snax” Pogorzelski na swojej ostatniej transmisji przyznał, że jednym z testowanych będzie MTZ.

Ponad miesiąc minął odkąd Anonymo straciło swojego piątego zawodnika. Kamil “Kei” Pietkun postanowił przejść na ławkę rezerwową, a od tamtej pory polski zespół nie ujawnił nowego zawodnika, jednak plotki w bardzo szybkim tempie rozsiewane były na scenie. Z ekipą Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego łączony jest także Paweł “reatz” Jańczak, który odkąd opuścił szeregi x-kom AGO pozostaje bez pracodawcy.

Jednak były gracz Virtus.pro uchylił nieco rąbka tajemnicy na swojej ostatniej transmisji. Janusz “Snax” Pogorzelski przyznał, że jednym z testowanych przez Anonymo zawodników będzie Mateusz “MTZ” Malikowski, który do tej pory grał między innymi w M1 Gaming czy Vex.esport. Co ciekawe 19-letni zawodnik jeszcze w maju tego roku grał w międzynarodowym zespole Contact Light, który brał udział w mniej znanych internetowych turniejach.

Snax podczas transmisji powiedział także, że w zespole szykują się zmiany na pozycjach. Nie wiemy dokładnie jakie, ale według słów byłego gracza Virtus.pro, najwięcej zmian czeka właśnie jego. Kiedy poznamy nowego reprezentanta Anonymo? Ciężko aktualnie to stwierdzić, jednak nowy sezon ESEA Premier startuje już 17 sierpnia i do tej pory powinniśmy poznać składy wszystkich drużyn, jakie będą brały udział w rywalizacji.

Jeżeli MTZ przejdzie pozytywnie testy w Anonymo, to skład polskiej drużyny będzie wyglądał następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Wiktor “mynio” Kruk
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Mateusz “MTZ” Malikowski
  • Adrian “imd” Pieper (trener)