IzakTV

Strona główna » Space Soldiers zagra z graczem rezerwowym na czas WESG EU&CIS

Space Soldiers zagra z graczem rezerwowym na czas WESG EU&CIS

Autor: Michał Maćkowski
space soldiers

Space Soldiers dwa dni przed startem w turnieju ogłasza, że zagra ze swoim zawodnikiem rezerwowym. Wiadomość ogłosił kapitan drużyny Maj3r na swoim profilu Twitter.

Nie znamy powodu dlaczego główny zawodnik Ahmet “paz” Karahoca nie może polecieć razem z drużyną na turniej do Barcelony. W miejsce “Paza” zagra zawodnik z ławki rezerwowej  Çağatay “DESPE” Sedef, który został przesunięty na ławke początkiem maja. W ostatnim okresie “Despe”często pomaga swoim kolegom w turniejach online. Grał w zwycięskim meczu na Virtus.Pro o trzecie miejsce na ESEA MDL, co dało im awans do relegacji, gdzie zmierzą się z Natus Vincere. Będzie to jego pierwszy występ na turnieju LAN odkąd został graczem rezerwowym.

Space Soldiers znalazło się w grupie B, gdzie zmierzy się z: BIG, Wololos, Nemiga oraz Quantum Bellator. Cały turniej będzie trwał od 23 do 26 listopada, gdzie zobaczymy dwadzieścia drużyn w tym dwie polskie, które powalczą o dwanaście miejsc na finały światowe. Turniej będzie transmitowany na kanale Izaka.

Skład Space Soldiers na WESG 2017 EU&CIS

Engin “MAJ3R” Küpeli 

Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş 

Buğra  Calyx  Arkın 

Engin “ngiN” Kor 

Çağatay “DESPE” Sedef