IzakTV

Strona główna » StarLadder Major Berlin 2019 – kwalifikacji ciąg dalszy

StarLadder Major Berlin 2019 – kwalifikacji ciąg dalszy

Autor: Paulina Szymak

Pora na drugą turę otwartych kwalifikacji do Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. I tym razem w boju nie zabraknie polskich drużyn. 

W miniony weekend rozgrywały się pierwsze europejskie kwalifikacje do zbliżającego się Minora. W związku z faktem, iż żadna z polskich ekip nie otrzymała bezpośredniego zaproszenia, mieliśmy możliwość zobaczyć zmagania śmietanki rodzimej sceny Counter Strike: Global Offensive. Jak się jednak szybko okazało, żaden z polskich teamów nie mógł cieszyć się zwycięstwem, a tym samym awansem do zamkniętych kwalifikacji – ostatecznymi triumfatorami zostało Sprout i NoChance, gwarantując sobie tym samym miejsce w zamkniętych kwalifikacjach prowadzących do StarLadder Major Berlin 2019.

Dziś jednak przed Polakami kolejna szansa. I tym razem walkę podejmie PACT, które w pierwszej turze dotarło, aż do półfinałów, gdzie ostatecznie zostało wyeliminowane przez wspominany wcześniej mieszany skład NoChance z Maikelele na pokładzie. Oczywiście nie może zabraknąć AGO Esports, Virtus.pro, x-kom, czy Aristocracy, którym poprzednim razem nie udało się niestety utrzymać w rozgrywkach. Oprócz tego zobaczyć będziemy mogli MIKSTURE, z Pawełem „byali” Bielińskim, Codewise Unicorns czy AVEZ Esport, a także Youngsters w składzie z Jarosławem “pashaBiceps” Jarząbkowskim. Ponadto z Polskich formacji pojawią się również OESU, Polbit Pogoń Szczecin i Wensze, które również będą starały się o awans.

Oczywiście, oprócz Polskich teamów zobaczyć będziemy mogli przekrój zespołów z całego kontynentu, gdyż do eliminacji mógł zgłosić się praktycznie każdy. O miejsce w zamkniętych kwalifikacjach powalczą również, miedzy innymi LDLC, SJ Gaming, czy Movistar,

Przypominamy, że stawką w dzisiejszych rozgrywkach jest miejsce w zamkniętych kwalifikacjach przed StarLadder Major Berlin 2019. Ostateczne pojedynki, które wyłonią zwycięski zespół rozegrane zostaną jutro, jednak już dziś rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 17:00. Nie jest to ostatnia szansa dla Polaków, gdyż kolejne otwarte kwalifikacje odbywać się będą 30-31 maja oraz 2-3.06.