IzakTV

Strona główna » StarLadder Major Berlin – AVANGAR ograło HellRaisers, forZe lepsze od Furii

StarLadder Major Berlin – AVANGAR ograło HellRaisers, forZe lepsze od Furii

Autor: Paweł Wilk

AVANGAR i forZe zanotowały cenne zwycięstwa i tylko jedne zwycięstwa dzielą ich od awansu do fazy Legend podczas StarLadder Major Berlin 2019.

Druga tura sobotnich meczów rozpoczęła się od starcia AVANGAR i HellRaisers, czyli składów, które na poprzednim Majorze zagrali w etapie Legend, ale nie potrafili awansować do playoffów. Pierwsze minuty na dust2 lepiej należały zdecydowanie do ekipy Kirilla “ANGE1’a” Karasiowa. Wygrane pistolety i przewaga finansowa pozwoliła drużynie wysunąć się na prowadzenie 3 do 0. Pełne wyposażenie i bardziej zdecydowane ataki okazały się kluczem do sukcesu AVANGAR. Reprezentanci kazachskiej organizacji szybko odrobili straty, następnie wysunęli się na prowadzenie, którego nie oddali w pierwszej połowie, prowadząc 9 do 6. W roli antyterrorystów Ali “Jame” Djami i spółka wyglądali jeszcze lepiej, ponieważ oddali rywalowi tylko dwie rundy i zwyciężyli bardzo pewnie 16 do 8.

AVANGAR 16:8 HellRaisers (de_dust2)

Zdecydowanie bardziej wyrównaną grę oglądali kibice w meczu Furii i forZe. Pierwsze rundy należały do drużyny z Brazylii, która wykorzystała przewagę strony CT na Nuke’u. W pewnym momencie Furia prowadziła 6 do 2, ale tak dobrego przodownictwa nie udało się utrzymać. Rosjanie doprowadzili do wyniku 7:8 i dali sobie ogromną szansę, by zanotować kolejne zwycięstwo na Majorze w Berlinie. Plan zaczął się spełniać po wygraniu rundy pistoletowej. Brazylijczycy mieli ogromne problemy z przeprowadzeniem skutecznego ataku, co momentalnie zostało wykorzystane przez forZe. Najlepsza drużyna CIS Minor wygrała 16 do 10 i jest o jeden zwycięski mecz przed awansem do drugiego etapu StarLadder Major.

Furia 10:16 forZe (de_nuke)

Po szczegółowe informacje dotyczące StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji.