IzakTV

Strona główna » StarLadder Major Berlin – complexity żegna się z turniejem, NRG ze statusem Legendy

StarLadder Major Berlin – complexity żegna się z turniejem, NRG ze statusem Legendy

Autor: Paweł Wilk

Dwa mecze północnoamerykańskich ekip skończyły się mieszanym wynikiem. W niedzielę Complexity Gaming pożegnało się z StarLadder Major Berlin 2019, natomiast NRG zapewniło sobie awans do drugiej fazy.

Przed startem meczu Complexity i Grayhound, to ekipa Shahzeba ”ShahZaMa” Khana wydawała się minimalnym faworytem. Tym bardziej że Amerykanie, Australijczyk i Brytyjczyk dość nieźle radzili sobie na Dust2 po stronie terrorystów, gdzie udało się uzbierać osiem rund. Kluczowe okazały się drugie pistolety, które napędziły Grayhound. Reprezentant Oceanii stracił tylko trzy rundy, a sam wygrał potrzebne do sukcesu dziesięć. Jeszcze lepszą grę pokazała formacja Olliego ”DickStacy’ego” Tierney’a na Inferno. Pierwsza połowa zakończyła się pogromem aż 12 do 3. Po zmianie stron podłamana drużyna za oceanu nie potrafiła odrobić strat i przegrywając 4:16, została wyeliminowana z berlińskiego Majora.

Complexity Gaming 0:2 Grayhound Gaming

de_Dust2 – 11:16
de_Inferno – 4:16

Dużo szybciej poznaliśmy dziś kolejnego uczestnika fazy Legend. W przyszłym tygodniu w gronie najlepszych zobaczymy NRG Esports, które dziś w starciu drużyn z bilansem 2-1 okazało się dużo lepsze od AVANGAR. O ile jeszcze na Trainie skład ze Wschodniej Europy potrafił momentami zagrozić i ostatecznie zgromadził osiem rund, tak na Dust2 oglądaliśmy pełny popis Tarika ”tarika” Celika i spółki, którzy wygrali zdecydowanie, bo 16 do 4.

NRG Esports 2:0 AVANGAR

de_Train – 16:8
de_Dust2 – 16:4

Po szczegółowe informacje dotyczące StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji.