Start beta testów dla wspierających Crossroads Inn na Kickstarterze. - IzakTV

Start beta testów dla wspierających Crossroads Inn na Kickstarterze.

Po niezwykle udanej kampanii Crossroads Inn na Kickstarterze, czas na kolejne kroki. Crossroads Inn otrzymało prawie 40 000 dolarów, od ponad 1200 osób z 48 państw i to właśnie oni dostaną dziś ekskluzywnie w swoje ręce wersję beta gry. Premiera Crossroads Inn zaplanowana jest na Q4 br. na PC oraz Xbox One.

Zaangażowanie społeczności budowanej wokół tytułu jest od początku kluczowe dla warszawskiego studia Kraken Unleashed. Ponad 1200 osób, które będzie brało udział w testach będzie miało możliwość bezpośredniej rozmowy z deweloperami oraz dzielenia się swoimi uwagi i dyskutowania z resztą wspierających.

Wcześniejszy dostęp do gry i możliwość współtworzenia tego tytułu był jedną z najciekawszych nagród podczas naszej akcji crowdfundingowej, co z pewnością było motywacją dla tak hojnego wsparcia naszej gry. Cieszymy się, że w ten sposób możemy uhonorować osoby, które zdecydowały się nas wesprzeć. Dziś w ręce naszej społeczności oddajemy część gry poświęconą trybowi sandbox.- mówi Patryk Pietraszkiewicz, head of Kraken Unleashed studio.

O Crossroads Inn

Gra oferuje 3 różne tryby: kampanię, sandbox oraz scenariusze. Pierwszy pozwala przeżyć nieliniową przygodę z elementami RPG – decyzje handlowe podejmowane przez graczy odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych sił na politycznej scenie Delcrys, krainy w której rozgrywa się akcja Crossroads Inn. Drugi tryb szczególnie spodoba się fanom symulacji – rozgrywka skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i  rozwijaniu karczmy. Scenariusze stanowią z kolei listę konkretnych wyzwań, które trzeba pokonać w określonych warunkach.

W Crossroads Inn gracz wciela w młodego chłopaka, który zaczyna pracować w tawernie znajdującej się na styku trzech wiecznie skłóconych królestw. Cała kraina huczy od plotek związanych z nagła śmiercią Króla Owena, a sam bohater wkrótce wplątuje się w polityczną intrygę związaną ze zbliżającym się wyborem nowego następcy Tronu. Dzięki strategicznemu ulokowaniu tawerny na przecięciu szlaków handlowych i politycznych, zawartym sojuszom i rosnącej sławie, gracz szybko zaczyna wpływać na losy świata Delcrys. Jednocześnie powoli odkrywaj prawdę stojącą za Śmiercią Króla.

Główne cechy  Crossroads Inn:

  • Rozbudowany symulator tawerny i narracyjne RPG w jednym!
  • Dwa tryby kampanii. Pełen rozmachu tryb kampanii oferujący nieliniową historię, nietuzinkowe postacie i nieoczekiwane zwroty akcji oraz tryb Sandbox skierowany do fanów symulacji
  • Świat wielkiej polityki pełen rywalizujących ze sobą frakcji, z którymi możesz współpracować lub działać na ich niekorzyść
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa przygotowana przez zespół utalentowanych kompozytorów pod przewodnictwem Marcina Przybyłowicza znanego m.in. z muzyki do Wiedźmina 3
  • Niepowtarzalny system kulinarny zawierający oryginalny zestaw potraw i zróżnicowaną ofertę składników dostosowaną do klienteli karczmy, stworzony przez Nerds’ Kitchen.

Powiązane posty

Zagraj w Destiny 2, aby uczcić 30 lat wspaniałych gier i niezapomnianych przygód w Bungie!

Genesis Krypton 750 – ultralekka, trwała i funkcjonalna mysz dla graczy

Patriot prezentuje nowy superszybki dysk SSD M.2 PCIe Gen4 x4 – P400