IzakTV

Strona główna » Startują eliminacje do Mistrzostw Polski Kobiet!

Startują eliminacje do Mistrzostw Polski Kobiet!

Autor: Patryk Głowacki

W cieniu największych męskich rozgrywek CS:GO na świecie, rozpoczyna się w Polsce rywalizacja w Mistrzostwach Polski Kobiet. Już dziś (21 kwietnia) odbędą się eliminacje do turnieju głównego.

 

Choć kobiece rozgrywki w CS:GO nie są aż tak popularne, to jednak i w tej dziedzinie znajdzie się miejsce dla płci pięknej. Kobiecy e-sport powoli pnie się w górę, dlatego znaleźli się ludzie, którzy zdecydowali się na organizację Mistrzostw Polski Kobiet.

Turniej finałowy odbędzie się pod koniec maja. Dziś jednak zostaną rozegrane kwalifikacje, w których wygrana drużyna zgarnie ostatniego slota na turniej główny. W stawce eliminacji znajdują się: Team Female Hydra, TAJNA Organizacja oraz Team Phoenix. Ta ostatnia drużyna ma już pewne miejsce w finale kwalifikacji, gdyż wcześniej z walki o MP wycofała się drużyna 31337 eSports.

Początek zmagań planowany jest na ok. 19:00. Zwycięzca eliminacji wypełni ostatnią lukę w Mistrzostwach Polski. W turnieju głównym znajdują się już zawodniczki ALSEN-Team, Unicorns Female oraz E-Blue Angels.