IzakTV

Strona główna » Startują otwarte kwalifikacje do IEM Beijing-Haidian. Wśród uczestników ponad dziesięć polskich drużyn

Startują otwarte kwalifikacje do IEM Beijing-Haidian. Wśród uczestników ponad dziesięć polskich drużyn

Autor: Filip Woszczek

Już dziś o godzinie 18:00 rozpoczną się otwarte kwalifikacje do IEM Beijing-Haidian. Pojawi się wiele polskich ekip, a także polskich akcentów w zagranicznych zespołach.

Jeśli chodzi o topowe drużyny z Polski, zobaczymy tu takie teamy jak AVEZ Esport, do którego z powrotem zawitał Kamil “KEi” Pietkun. Kolejna to Wisła All in! Games Kraków, która jeszcze dziś zaliczyła zwycięstwo przeciwko Apeks w ramach LOOT.BET Season 8. Kontynuując, pojawi się także Actina PACT, Izako Boars, Illuminar czy HONORIS, będące w trakcie testowania nowych zawodników. Póki co, na liście nie widać x-kom AGO, lecz zapisy potrwają jeszcze do godziny 17:55. Jeśli chodzi o resztę drużyn, w akcji sprawdzi się również nowo powstałe piratesports, będące efektem długiego projektu. Gdyby tego było mało, pojawi się Team Gaminate, PGE Turów Zgorzelec oraz kobiecy akcent w postaci Arcane Wave. Jeśli chodzi o zagraniczne zespoły, dla KPI Gaming zagra Adrian “SAYN” Łączyński, Michała “cranka” Krystyniaka w Team321, zaś Rafał “sany” Pietrzak spróbuje swoich sił wraz z Team Excellency.

W tym miejscu znajdziecie pełną listę ekip biorących udział w kwalifikacjach. Wydarzenie potrwa do 6 października, zaś tylko dwie drużyny dostaną się do zamkniętych kwalifikacji IEM Beijing-Haidian.