IzakTV

Strona główna » Startują zapisy do turnieju Teamfight Tactics; W puli nagród m.in. monitory gamingowe od Huawei!

Startują zapisy do turnieju Teamfight Tactics; W puli nagród m.in. monitory gamingowe od Huawei!

Autor: Michał Maćkowski

Jesteście gotowi na rywalizację w Teamfight Tactics? Już dzisiaj startują zapisy do organizowanego przez markę Huawei turnieju, w którym do wygrania są między innymi nowe monitory gamingowe!

Rywalizacja o stawkę zawsze budzi w nas spore emocje, a szczególnie kiedy walka toczy się o naprawdę cenne nagrody. Marka Huawei postanowiła zorganizować serię turniejów dla graczy pod hasłem “Osiągaj więcej”. Na początek zawodnicy zmierzą się między sobą w turnieju Teamfight Tactics, w którym oprócz walki o nagrody będzie możliwość potrenowania z influencerami.

Walcz z najlepszymi w Teamfight Tactics

To właśnie dzisiaj, 2 listopada ruszyły zapisy do turnieju Teamfight Tactics, w którym zwycięzcy kwalifikacji będą rywalizować pod czujnym okiem wybranych influencerów. W rolę trenerów oraz komentatorów wcielą się Kezman i Tuttek, którzy zwycięskich zawodników będą chcieli wprowadzić do wielkiego finału.

Pierwsza seria turniejów kwalifikacyjnych do turnieju Teamfight Tactics odbędzie się 4 listopada (Tuttek) i 5 listopada (Kezman), a druga tura 6 listopada (Tuttek) i 7 listopada (Kezman). Do finałów kwalifikacji, które odbędą się 8 listopada (Tuttek) i 9 listopada (Kezman), awansuje po ośmiu zawodników ze strony każdego influencera. Wielki finał będzie miał miejsce 26 listopada. Zmierzy się w nim czterech najlepszych reprezentantów Tuttka i czterech topowych zawodników Kezmana.

Rywalizuj i wygrywaj potężne nagrody!

Twórcy skomentują ostatnie etapy eliminacji, a także będą prowadzić swoje drużyny w wielkich finałach. Zwycięzcy otrzymają nowe monitory gamingowe HUAWEI MateView GT 27″, smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł.

Łączna wartość nagród w turnieju wynosi prawie 30 tysięcy złotych!

Do kwalifikacji organizowanych przez wybranego przez Was trenera możecie zapisać się praktycznie w każdej chwili, bowiem etap rejestracji na dane eliminacje zamykać się będzie dwie godziny przed startem pierwszego pojedynku! Nie zastanawiajcie się długo i pędźcie na stronę zapisów, aby móc walczyć o super nagrody, a przy okazji pokazać się na esportowej scenie Teamfight Tactics! Pamiętajcie także, że do rozgrywek może zapisać się każdy, niezależnie od wbitej rangi czy aktualnych umiejętności! Jeżeli podwinie Wam się noga w pierwszej turze eliminacji, nic straconego.

Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów będą dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze!