IzakTV

Strona główna » Startuje faza pucharowa siódmej odsłony cs_summit

Startuje faza pucharowa siódmej odsłony cs_summit

Autor: Michał Maćkowski

Równomiernie z trwającym DreamHacki’em odbywa się siódma już odsłona cs_summit. Dzisiaj rozgrywki wchodzą w decydującą fazę play-offów, gdzie awans zapewnili sobie między innymi reprezentanci mousesports oraz OG. 

Jednak przed startem tej prawdziwej fazy pucharowej czekają nas jeszcze dwa pojedynki ostatniej szansy. Na początek w decydującym spotkaniu obejrzymy szwedzkie derby pomiędzy Ninjas in Pyjamas oraz Dignitas. Zwycięzca tego starcia w ćwierćfinale play-offów zmierzy się z Virtus.pro. Natomiast trzy godziny później do gry wkroczy nowe MIBR, które podejmie odświeżone Cloud9. Wygrany tego pojedynku awansuje do fazy pucharowej, gdzie zmierzy się fnatic.

Jeszcze dziś wystartuje faza pucharowa siódmej edycji cs_summit. Drugi etap turnieju zainaugurują gracze mousesports, którzy z nowym nabytkiem w składzie Frederikiem “acoRem” Gyldstrandem podejmą FURIĘ. Myszy wygrały grupę B, gdzie pokonały FaZe oraz Heroic. Natomiast Brazylijczycy zajęli drugie miejsce w grupie C, w której ostatecznie najlepsi okazali się reprezentanci Virtus.pro

Co ciekawe w turnieju nie zobaczymy już FaZe oraz Complexity. Obydwa zespoły nie popisały się w swoich spotkaniach i ze względu na najgorszy bilans rund nie otrzymały nawet miejsca w pojedynkach ostatniej szansy.

Harmonogram na dziś

Ninjas in PyjamasvsDignitas14:00 (BO3)
MIBRvsCloud917:30 (BO3)
mousesportsvsFURIA21:00 (BO3)

Wszystkie dzisiejsze spotkania możecie oglądać z angielskim komentarzem na głównym kanale organizatora.