IzakTV

Strona główna » Startuje ostatni tydzień SkillFactor pod okiem Snaxa!

Startuje ostatni tydzień SkillFactor pod okiem Snaxa!

Autor: Krzysztof Sarna

Rozpoczął się tydzień ostatniego z trenerów SkillFactor: prawdziwej legendy polskiego esportu – Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego.

Snax najbardziej znany jest z występów w Virtus.Pro, ma za sobą mnóstwo zwycięstw na arenie międzynarodowej i posiada bardzo bogaty bagaż doświadczeń. Nasz ostatni trener postara się wykorzystać to czego nauczył się grając zarówno w Illuminar, jak i u boku członków Złotej Piątki by przekazać swoją wiedzę podopiecznym, udowodnić im, że w jego słowniku nie istnieje słowo “niemożliwe” i pomóc im we wniesieniu się na wyższy poziom.

Zapisywać się mogą wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat i posiadają własną drużynę (nie ma możliwości zapisów pojedynczych osób, natomiast organizator otworzył grupę na Facebook, gdzie można znaleźć osoby chętne do gry).
Przewidziana ilość drużyn do każdej z kwalifikacji to 250 – obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zapisy trwają do czwartku (do godziny 17:45).

Jako trener SkillFactor Snax skupi się na poprawnej komunikacji, która jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w każdej grze sieciowej – również w Counter Strike: Global Offensive. Ponadto zwycięska drużyna będzie miała okazję omówić ze swoim trenerem aspekty gry oraz mapy z którymi mają największy problem, a Snax przygotuje dla nich przydatne podpowiedzi i zagrania oparte na ich potrzebach.

Przypomnijmy, że w ubiegłych tygodniach chętni rywalizowali o prawo gry w drużynie Grzegorza “SZPERO” Dziamałka, Pawła “SAJU” Pawelczaka oraz Pawła “innocenta” Mocka.

O projekcie SkillFactor więcej dowiecie się również pod tym odnośnikiem.

Więcej informacji znajdziecie na:
Stronie internetowej: www.skillfactor.pl
Fanpage: https://www.facebook.com/SkillFactorpl
Grupie: https://www.facebook.com/groups/765113920767153