IzakTV

Strona główna » Startuje zimowa edycja Rainbow Six Polish Cup 2021

Startuje zimowa edycja Rainbow Six Polish Cup 2021

Autor: Michał Maćkowski
Rainbow Six Polish Cup

Polska scena Rainbow Six kończy okres przerwy świątecznej i przystępuje do rywalizacji. Już dzisiaj osiem zespołów zmierzy się w pierwszej kolejce zimowej edycji Rainbow Six Polish Cup 2021.

Rainbow Six Polish Cup Winter 2021 to rozgrywki międzysezonowe, w których zobaczymy osiem polskich zespołów, w tym aktualnych mistrzów polski, którzy niestety, jak do tej pory nie znaleźli nowego domu, odkąd opuścili Izako Boars. Zespół Mateusza “Ryby” Środonia w pierwszej kolejce zimowych rozgrywek podejmie Hummingbirds, czyli ekipę, która do całego turnieju awansowała z drugich otwartych kwalifikacji.

W rozgrywkach Rainbow Six Polish Winter Cup 2021 zobaczymy także m.in. AVEZ oraz devils.one. To właśnie te dwa zespoły już w pierwszej kolejce zmierzą się między sobą. Co ciekawe Ośmiornice dopiero nie dawno ogłosiły powrót na scenę Rainbow Six w zupełnie nowym składzie.

Kto zgarnie tytuł mistrz zimowych rozgrywek? Tego przekonamy się już za kilka tygodni, lecz na pewno wiemy, że żadna z drużyn tanio skóry nie sprzeda, bowiem pula nagród w całych zawodach wynosi aż 20 000 złotych. Zwycięzcy całych rozgrywek zainkasują połowę kwoty. Transmisję z dzisiejszych spotkań możecie obejrzeć na polskim kanale Rainbow Six.

Harmonogram dzisiejszych starć

XPG InvictavsCromcodiles19:00 (bo1)
HummingbirdsvsHome20:00 (bo1)
Teetres SLAVGENTvsKoziołki Hp21:00 (bo1)
devils.onevsAVEZ21:00 (bo1)