IzakTV

Strona główna » Summer Skirmish – pierwsza edycja z udziałem izaka oraz ewrona!

Summer Skirmish – pierwsza edycja z udziałem izaka oraz ewrona!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Summer Skirmish

Już w najbliższą sobotę (21 lipca) o godzinie 19:00 ruszy pierwsza europejska edycja cyklu Skirmish Summer! W puli nagród za jeden dzień znajduje się aż 500 tysięcy dolarów.

Jest to drugi tydzień całego cyklu, a pierwsza obejmująca zawodników jedynie ze Starego Kontynentu. Walka o triumf z pewnością będzie pasjonująca. Potyczka rozegra się na przestrzeni dziesięciu gier solo. Dwudziestu czołowych zawodników otrzyma nagrody pieniężne. Zwycięzca rozgrywek zgarnie bagatela 60 tysięcy dolarów, więc stawka jest ogromna.

Dużą zaletą systemu turniejowego jest fakt, iż bardzo ważnym czynnikiem będą likwidacje. Każdy z graczy będzie grał na osobnym serwerze, zwykłym tzw. Matchmakingu i miejsce które zajmie oraz liczba likwidacji będzie miała wpływ na końcową klasyfikację turnieju. System ten skłoni zawodników do dynamicznej taktyki na każde ze spotkań, co doda atrakcyjności w oglądaniu Summer Skirmish.

Wśród polskich gwiazd znajdą się:

  • Izak;
  • Ewron;
  • Lothar;
  • HighStyled;
  • Friz.

Oprócz tego region CEE będą reprezentowali czołowi gracze z Węgier, Rumunii oraz Grecji.

Wynik:

Zwycięzcą zostaje gracz z największym wynikiem po 10 meczach solo. Królewskie Zwycięstwa i likwidacje w trakcie wydarzenia będą punktowane i to od nich zależeć będą ostateczne wyniki. 20 najlepszych graczy otrzyma nagrody po zakończeniu Potyczek Letnich.

  • Królewskie Zwycięstwo: 5 punktów;
  • Likwidacja: 1 punkt;
  • 20 likwidacji (w trakcie meczu): 10 punktów oraz 10 000 USD.

Aktualna tabela:

https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/summer-skirmish-week-2-saturday

Obsada komentatorska będzie również iście gwiazdorska. Za mikrofonem komentatorskim usiądzie znany i lubiany streamer, YouTuber oraz były zawodnik CS:GO Mateusz „PAGO” Pągowski, który stworzy duet z Igorem „IndyStarCraft” Kaczmarczykiem. Obaj już mają pewne doświadczenie w komentowaniu. „Indy” we wtorek skomentował zmagania najlepszych polskich profesjonalnych graczy podczas turnieju Fortnite Fun League Polska, zaś „PAGO” w przeszłości miał okazję relacjonować zmagania SkillCustomCEE.

Transmisja prosto ze studia w Warszawie będzie dostępna na kanale gameset_tv oraz na streamie u „PAGO”. Ponadto rywalizację będzie można obserwować na kanale każdego z uczestników.