Szybka porażka x-komu z Tricked

Na razie finał UCC Summer Smash jest poza zasięgiem x-komu. Polacy przegrali 0:2 z Tricked w finale drabinki wygranych.

To był całkiem szybki mecz jak na standardy systemu BO3. Spotkanie rozpoczęło się na Overpassie, był to wybór x-komu. Tricked jednak zaprezentowało świetnego CSa, przede wszystkim po stronie CT, kiedy wygrało aż 11 rund i zapewniło sobie sporą zaliczkę przed drugą połową. Po zmianie stron co prawda pistoletówka wpadła na konto polskiej drużyny, ale Duńczycy nie dali swoim rywalom szans na pierwszej rundzie full. Tym samym Overpass zakończył się zwycięstwem Tricked 16:7.

Drugą mapą było Inferno. Co ciekawe, Polacy rozpoczęli mecz o wygrania pistoletówki, już trzeciej w starciu z Duńczykami. Początek wyglądał obiecująco, chociaż x-kom często grał na “retake” co na dłuższą metę nie mogło się udawać. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Tricked. Po zmianie stron Duńczycy zaliczyli świetną serię 6-1 i mieli aż osiem rund meczowych. x-kom robił co mógł, by doprowadzić do dogrywki, w 28. rundzie jednak zawodnicy z półwyspu Jutlandzkiego zdominowali całą mapę i zakończyli mecz.

x-kom 0:2 Tricked – Overpass 7:16, Inferno 12:16