IzakTV

Strona główna » Szybko poszło! OFFSET przedstawiło swój nowy skład CS:GO

Szybko poszło! OFFSET przedstawiło swój nowy skład CS:GO

Autor: Michał Maćkowski
OFFSET

OFFSET przedstawiło swój nowy skład CS:GO. Pod banderą portugalskiej organizacji będziemy mogli oglądać pełny rodzimy skład, złożony z czołowych zawodników krajowej sceny. 

Dwa dni temu informowaliśmy, że główną twarzą składu OFFSET będzie doświadczony Ricardo “⁠fox⁠” Pacheco. Teraz portugalska organizacja ogłosiła całą resztą składu, który w stu procentach złożony będzie z Portugalczyków.

W nowy sezon 2021 OFFSET wchodzi w naprawdę dobrych nastrojach. Zespół uzupełniło czterech Portugalczyków, którzy wcześniej byli związani z Giants. Jednak hiszpańska organizacja zdecydowała się wycofać ze składu CS:GO w grudniu ubiegłego roku, a zawodnicy zostali bez wsparcia.

Jedynym zawodnikiem z Giants, który nie dołączył do OFFSET jest Francisco obj⁠ Ramos. 25-letni gracz postanowił pójść w innym kierunku i dołączył do innej pełnej portugalskiej drużyny – eXploit. Natomiast pierwszy poważnymi rozgrywkami dla ekipy Ricardo “⁠fox⁠a” Pacheco będzie 36 sezon ESEA Adanved, gdzie zespół powalczy o awans do ESEA MDL, czyli bramy do ESL Pro League. W poprzednim sezonie zespół reprezentujący portugalską organizację zakończył rozgrywki z bilansem 9-7.

Skład OFFSET prezentuje się następująco:

  • Ricardo “⁠fox⁠” Pacheco
  • Rui “⁠RIZZZ⁠ Lima
  • Paulo “⁠pr⁠” Silva
  • Filipe “⁠NOPEEJ⁠” Dias
  • Bruno “⁠shellzi⁠ Teixeira
  • Vasco “vsk⁠” Santos (trener)