IzakTV

Strona główna » Takie porażki bolą najbardziej. EMERITOS BANDITOS rzutem na taśmę ulega w przedostatnim meczu

Takie porażki bolą najbardziej. EMERITOS BANDITOS rzutem na taśmę ulega w przedostatnim meczu

Autor: Krzysztof Sarna

O dobrej dyspozycji na pewno nie może mówić EMERITOS BANDITOS. Polakom w bieżących rozgrywkach ESEA Intermediate nie idzie po ich myśli. Przedostatnie starcie 38. sezonu przegrali po bardzo wyrównanym spotkaniu.

Przedostatni mecz 38. sezonu ESEA Intermediate w wykonaniu zespołu z Polski miał miejsce na arenie snajperów. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy okazali się lepsi w pojedynku na noże, przez co to im przysługiwał przywilej wyboru strony. EB postanowiło rozpocząć to starcie od defensywy, jednak to ekipa z Finlandii zyskała kontrolę w pierwszej odsłonie dzięki podejściu środkiem oraz trupiarnią. W kolejnych rundach “Emerytowani” próbowali różnych zagrywek, jak chociażby przekupywania broni, czy też szybkich skrótów rywali, jednak i takie pomysły na niewiele się zdały. Bezradność Rodaków nie trwała długo, bo pierwsze oczko na koncie BANDITOS pojawiło się po pięciu rundach. EB obudziło się bardzo szybko, bo na remis nie czekaliśmy względnie długo. Ten nastąpił automatycznie przy stanie 6:6. W samej końcówce pierwszej części inicjatywa ponownie należała do SILTY, która przed przerwą mogła się pochwalić punktem zaliczki.

Po powrocie do rozgrywki powtórzyła się sytuacja z początku meczu. Raz jeszcze przewagę zbudowali sobie Finowie, która w szczytowym momencie wyniosła aż cztery oczka. Mówimy tu przecież o rezultacie 8:12. Środowego wieczoru EMERITOS BANDITOS chciało za wszelką cenę wygrać i nie można powiedzieć, że nie było widać woli walki, bo było. Nadwiślańska drużyna z niekorzystnego stanu 11:14 zainkasowała dwie odsłony i zaczęło być naprawdę ekscytująco. “Emeryci” byli o dosłownie krok od dogrywki (14:15), ale to właśnie w najważniejszej rundzie się nie powiodło. Aż szkoda mówić o dziurze w smoke’u, który miał miejsce w finałowej odsłonie…

EMERITOS BANDITOS 0:1 SILTA – Dust2 14:16

Trzeba powiedzieć sobie wprost, że aktualny sezon nie jest udany dla EB. To było przedostatnie spotkanie Polaków w tych rozgrywkach. Na ten moment mają oni bilans w postaci pięciu triumfów i dziewięciu porażek. Ostatni pojedynek zaplanowano na jutro, a więc na czwartek, 16 września. Biało-czerwoni zmierzą się z niemieckim WeSports CSGO.

Wszystkie informacje i szczegóły na temat występów EMERITOS BANDITOS w 38. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.