IzakTV

Strona główna » Tarczyński Protein Team z pierwszymi zmianami. SAYN kończy przygodę z zespołem!

Tarczyński Protein Team z pierwszymi zmianami. SAYN kończy przygodę z zespołem!

Autor: Marcin Kapusta

Słabe wyniki w ESL Mistrzostwach Polski przyniosły zmiany w szeregach TPT. Z zespołem rozstał się dotychczasowy snajper, Adrian “SAYN” Łączyński!

Organizacja zainwestowała w rodzimą scenę CS:GO na początku lutego, dobierając do składu mieszankę doświadczenia i młodocianego talentu. Początki jej historii były obiecujące, wszak ekipa Piotra “nawrota” Nawrockiego dotarła do półfinałów wiosennej edycji Esport Tour Pro oraz zdołała zakwalifikować się do ESL MP. Niestety, ale w prestiżowych zmaganiach znad Wisły podopieczni Jakuba “inwooda” Salwy radzą sobie tragicznie, ponieważ aktualnie posiadają bilans 0-7.

Włodarze postanowili nie zwlekać i wprowadzili pierwsze zmiany w historii TPT. W ich wyniku z wyjściową piątką pożegnał się dotychczasowy snajper, Adrian “SAYN” Łączyński. Co ciekawe, znamy potencjalnych kandydatów, którzy mogą wypełnić lukę pozostawioną przez 21-latka. Według raportu redakcji Weszło Esport, angaż w zespole otrzyma Kacper “Riczi Maszynka” Benc lub Wojciech “bensty” Duda. Pierwszy z nich posiada większe doświadczenie, bowiem występował m.in. pod banderą AVEZ Esport oraz piratesports.

Obecny skład TPT prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱 Piotr “nawrot” Nawrocki
  • 🇵🇱 Karol “REVxD” Zieliński
  • 🇵🇱 Kacper “killkapi” Wierzewski
  • 🇵🇱 Jakub “Vanq” Brzezik
  • 🇵🇱 Jakub “Inwood” Salwa (trener)