IzakTV

Strona główna » TaZ o showmatchu starego składu Virtus.pro – To skomplikowane, choć wydaje mi się, że jest bliżej, niż dalej

TaZ o showmatchu starego składu Virtus.pro – To skomplikowane, choć wydaje mi się, że jest bliżej, niż dalej

Autor: Michał Maćkowski

Praktycznie na każdym streamie byłego zawodnika Złotej Piątki możemy znaleźć pytanie dotyczące showmatchu, jaki miałby się odbyć z udziałem starego polskiego składu Virtus.pro. Wiktor “TaZ” Wojtas postanowił odpowiedzieć na to pytanie na swojej wczorajszej transmisji!

Jakie są marzenia polskich kibiców CS:GO? Na pewno wielu z Was na pewno chciałoby obejrzeć ponownie stare polskie Virtus.pro w akcji. Może wydawać się to dalekie, jednak Wiktor “TaZ” Wojtas na swojej wczorajszej transmisji postanowił odpowiedzieć na pytanie dotyczące showmatchu.

Na pewno zjednoczenie Złotej Piątki, chociażby na jeden wspólny mecz byłoby dla polskich kibiców czymś niesamowitym. Wiemy przecież, ile Polacy dostarczali nam emocji przez wiele lat, kiedy to grali na największych turniejach na świecie. A może taki pojedynek na stare Ninjas in Pyjamas, aby przypomnieć sobie czasy IEM Katowice 2014? Opcji jest wiele, jednak sporo zależy od samych chłopaków.

TaZ na wczorajszej transmisji odpowiedział na pytanie dotyczące showmatchu z udziałem starego polskiego Virtus.pro. Wiktor nie powiedział wprost “nie” i dał nadzieję wszystkim kibicom, aby jeszcze raz zobaczyć chłopaków ze Złotej Piątki, razem w jednej drużynie