IzakTV

Strona główna » Team Finest prezentuje nowy skład CS:GO

Team Finest prezentuje nowy skład CS:GO

Autor: Marcin Kapusta

Izraelska organizacja Finest zaprezentowała swój skład CS:GO na nadchodzące miesiące. Znaleźli się w nim m.in. byli gracze North i Endpoint!

W połowie lipca przedstawiciele Finest postanowili podjąć się odbudowy sekcji CS:GO. Decyzja ta okazała się następstwem tragicznego występu zespołu w 37. sezonie ESEA Advanced, w którym zajął odległą 49. lokatę. Tym samym spadł do ligi ESEA Main. Jako pierwszy angaż otrzymał 21-letni snajper, Guy “anarkez” Trachtman. “Jesteśmy podekscytowani współpracą z anarkezem, jednym z najlepszych izraelskich esportowców, który będzie naszym głównym filarem nowego zespołu. Wierzymy, że wniesie Finest na szczyt.” – napisano we wpisie powitalnym na Twitterze. 16 sierpnia do nowo formującego się kolektywu dołączył były reprezentant FATE Esports i Budapest Five, Martin “mar” Kuyumdjiev.

Dziś, czyli po miesiącu oczekiwań, Finest w końcu skompletowało wyjściowy skład. Trykot izraelskiej organizacji przywdziali Rasmus “kreaz” Johansson, Kristjan “shokz” Jakobson oraz Robin “robiin” Sjögren. Pierwszy z nich do niedawna bronił barw Apeks, natomiast wcześniej rozegrał krótki epizod w North i Syman Gaming. Z kolei shokz pod koniec lipca opuścił szeregi Movistar Riders, a robiin przez dwa miesiące występował w MANS NOT HOT, czyli formacji prowadzonej przez byłego reprezentanta Fnatic, Simona “twista” Eliassona.

Strasznie się cieszę, że mogę być częścią Finest i jestem podekscytowany tym, co możemy osiągnąć dzięki odrobinie praktyki. Nigdy nie byłem bardziej zmotywowany i pokażę Wam to na serwerze.” – przyznał kreaz.

Równolegle z dołączeniem trzech graczy, doszło także do pożegnania jednego. Mowa o Kristjanie “fejtZ-ie” Allsaar, który częścią organizacji Finest był od listopada 2020 roku. Pod jej banderą zwyciężył m.in. ESEA Cash Cup Europe Summer 2021 #3 oraz zdobył srebro podczas ESEA Cash Cup Europe Summer 2021 #1. “Dziś żegnamy się z jednym z naszych weteranów CS:GO. Kristjan był z nami od roku i dziękujemy mu za czas spędzony pod szyldem Finest. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że przeżyjesz wiele owocnych przygód.

Aktualny skład Teamu Finest wygląda następująco:
  •  Guy “anarkez” Trachtman
  •  Rasmus “kreaz” Johansson
  •  Martin “mar” Kuyumdjiev
  •  Robin “robiin” Sjögren
  •  Kristjan “shokz” Jakobson