IzakTV

Strona główna » Team IzakOOO zalicza awans do półfinału ASUS ROG

Team IzakOOO zalicza awans do półfinału ASUS ROG

Autor: Patryk Gwarek

Ekipa Piotra” Izaka” Skowyrskiego, która formalnie została nazwana Team IzakOOO, po spotkaniu z drużyną Juriyego “strike” Tereshenko awansowała do półfinału ASUS ROG.

 

Team IzakOOO po ciekawym dwumapowym pojedynku z rosyjsko-ukraińską formacją, przeszedł do półfinału specjalnego challange’u ASUS ROG. Jak widać, szwedzka aura sprzyja Polakom, bo to oni zaczęli od dobrej rozgrywki. Rozpoczynając, osiągnęli przyzwoity wynik na Trainie, potem dominacja się wzmocniła, a to przez formę, jaką dysponowała cała piątka. Prawie każdy na pierwszej planszy zaliczył statystyki na plusie. Mirage’owe starcie było zdecydowanie inne – wyrównane. Dało się zauważyć, że kapitan – Juriy “strike” Tereshenko wzbudził swoich graczy, przez co problem zaczeli mieć biało-czerwoni, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie to Team strike triumfował, jednak na szczęście duch ekipy IzakOOO ożył, dzięki czemu udało im się doprowadzić do dogrywki i tam dokończyć “dzieło zniszczenia”. Bezkompromisowo na wyróżnienie zasługuje Temuzin “soren” Tudev, który z AWP wyczyniał niesamowite akcje, carrując swoją brygadę, to jemu po części Piotr” Izak” Skowyrski zawdzięcza awans.

Team IzakOOO 2:0 Team strike

  • 16:9 (8:7; 8:2) – Train

  • 19:17 (5:10; 10:5) (4:2) – Mirage

Kolejna walka już dzisiaj i można uznać, że najgorsze już za Polakami, bo na celownik pójdzie francuskie HOUNGOUNGAGNE, które oprócz “wyrwanego” zwycięstwa nad Niemcami, nie ma się czym poszczycić. Start 21:30 – BO3, transmisja pod tym adresem. Za to drugi półfinał, czyli Team friberg vs. Team Pimp o 17:30, ma predyspozycje do bycia najlepszym meczem całego eventu. Jeden z tej dwójki zagra z wygranym pojedynku Izak000 vs. HOUNGOUNGAGNE.