Team Kinguin przegrywa po dogrywce z NRG na początek SuperNova CS:GO Malta

Autor: Michał Maćkowski

Niestety po wyrównanym spotkaniu Team Kinguin musiało uznać wyższość NRG. Polacy jutro zagrają w meczu o wszystko przeciwko Virtus.pro albo Liquid

Początek spotkania na Trainie nie należał do polskiej formacji, która przegrywała aż 0:7. Jednak nastąpił przełom w grze Team Kinguin. Ekipie Wiktora “Taza” Wojtasa udało się wrócić do meczu i zakończyć pierwszą połowę wynikiem 6:9.

Po zmianie stron ponownie pierwsze rundy należały do NRG. Jednak to Team Kinguin ponownie zaczęło wracać do meczu i doprowadziło do dogrywki. Tam niestety Polakom zabrakło sił i przegrali swoje pierwsze spotkanie na Malcie wynikiem 16:19.

Team Kinguin vs NRG – 16:19 (Train)

Jeszcze dzisiaj w akcji zobaczymy drugą polską drużynę. Virtus.pro w swoim pierwszym meczu powalczy z Team Liquid. Przegrany tego spotkania w pojedynku o wszystko zmierzy się właśnie z Team Kinguin.