Team Kinguin pokonuje Izako Boars i awansuje do finału ESL Mistrzostw Polski

Autor: Michał Maćkowski

Pierwszy półfinał bez niespodzianki. Team Kinguin po dwóch szybkich mapach pokonało Izako Boars i zameldowało się w finale ESL Mistrzostw Polski.

Spotkanie rozpoczęło się od mapy Overpass wybranej przez zawodników Izako Boars, którzy na początku spotkania prowadzili wyrównanym bój. Jednak zawodnicy Team Kinguin ożyli i wygrali pierwszą połowę 10:5. Zmiana stron i totalna dominacja ekipy Wiktora “Taza” Wojtasa, która wygrała pierwszą mapę 16:6.

Następnie zawodnicy przenieśli się na Cache, gdzie ponownie tylko pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem 9:6 dla Pingwinów. Niestety po zmianie stron, oglądaliśmy już tylko jednostronny pojedynek, który zakończył się zwycięstwem 16:7.

Team Kinguin vs Izako Boars – 2:0

• Overpass – 16:6
  • Cache – 16:7

W drugim półfinale AGO Esports podejmie PACT. Spotkanie możecie obejrzeć na esl_csgo_pl.