Team Kinguin przegrywa w półfinale ZOTAC World Cup

Autor: Sergiusz Lelakowski

Chyba nie tak wyobrażali sobie grę na ZOTAC 10 Year Anniversary World Cup gracze Team Kinguin. Polacy przegrali w półfinałowym meczu z VG.CyberZen 1:2 i pozostanie im wyłącznie walka o trzecie miejsce.

Rywalizacja rozpoczęła się na de_dust2 i szybkiego prowadzenia Kinguin 5:1. Później Chińczycy zdołali doprowadzić do remisu 6:6. Gorszy moment Polaków sprawił, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:9. Po zmianie stron VG wysunęło się na prowadzenie 15:9, jednak długo męczyli się ze zdobyciem ostatniej rundy. Ostatecznie skończyło się 16:13 dla Vici Gaming.

Następnie ekipy przeniosły się na de_train, gdzie oglądaliśmy bardzo wyrównaną rywalizację. Pierwszą połową 9:6 wygrał Kinguin, drugą VG. Potrzebną dogrywkę wygrał jednak Michu i spółka 4:2.

Aby wyłonić finalistę potrzebowaliśmy de_cobblestone. Team Kinguin zaczął po stronie atakującej i zdobył tylko sześć rund. Po zmianie stron było jeszcze gorzej, ponieważ chińska drużyna wygrała 16:9.

Teraz “Szpero” z kolegami czeka na swojego rywala w meczu o brąz. Będzie to przegrany starcia 4dimensioN kontra Splyce. Impreza odbywa się w Hong Kongu i potrwa do jutra.