Team Kinguin przegrywa z Heroic na inauguracje Games Clash Masters

Autor: Michał Maćkowski

Słaby początek polskich drużyn na Games Clash Masters. Team Kinguin po jednostronnym pojedynku przegrało na Heroic.

Spotkanie, które rozgrywane było na de_dust2, od początku zapowiadało się na wyrównane. Niestety tylko początek spotkania należał do Team’u Kinguin. Chwilę później to Heroic wróciło do meczu i zwyciężyło pierwszą połowę 9:6. Po zmianie stron nastąpiła totalna dominacje ze strony duńsko-szwedzkiej formacji, która nie pozwoliła Polakom na żadną rundę, wygrywając pierwszy mecz wynikiem 16:6.

Team Kinuin vs Heroic – 6:16 (de_dust2)

Za kilkanaście minut do akcji wkroczą zawodnicy x-kom, którzy powalczą z Red Reserve. Spotkanie możecie obejrzeć z polskim komentarzem na gamesclashtv. Jeżeli chcecie więcej informacji na temat turnieju rozgrywane w Gdynii, polecamy zajrzeć tutaj.