IzakTV

Strona główna » Team Liquid triumfatorem PUBG Global Invitational 2018 Europe. Izako Boars na 17 miejscu

Team Liquid triumfatorem PUBG Global Invitational 2018 Europe. Izako Boars na 17 miejscu

Autor: Paweł Wilk

Trzydniowa impreza PUBG Global Invitational 2018 Europe dobiegła końca. Czołowa dwudziestka z Europy rywalizowała o trzy miejsca na światowych finałach, które odbędą się pod koniec lipca w Berlinie.

Niestety w tym gronie nie zobaczymy jedynej polskiej formacji, która brała udział w zawodach w Leicester. Zbierające dopiero doświadczenie na czołowym poziomie Izako Boars zajęło siedemnaste miejsce. Piotr “Mezalias” Grabowski i spółka plasowali się raczej dopiero w drugiej dwudziestce, ale Polakom udało się raz zająć piątą lokatę.

Poza zasięgiem wszystkich uczestników były dwie formacje. Pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Team Liquid, którzy wygrali aż cztery gry, trzykrotnie zajmowali drugą lokatę i raz kończyli walkę na najniższym stopniu podium. Również niezłe wrażenie pozostawili po sobie gracze Welcome to South George, czyli była dywizja Team Kinguin. Trzy kurczaki pozwoliły zająć drugie miejsce i dość spokojnie awansować na prestiżowy turniej w Berlinie. Tam reprezentować Europę będzie także skład Pittsburgh Knights, który niespodziewanie wyprzedził faworyzowany FaZe Clan. Skandynawów nie zobaczymy w walce o pulę nagród wynoszącą 2 miliony dolarów.

  1. Team Liquid – 20 tysięcy dolarów + miejsce na PUBG Global Invitational 2018
  2. Welcome to South George – 16 tysięcy dolarów + miejsce na PUBG Global Invitational 2018
  3. Pittsburgh Knights – 12 tysięcy dolarów + miejsce na PUBG Global Invitational 2018
  4. FaZe Clan – 8 tysięcy dolarów

PUBG Global Invitational 2018 odbędzie się 25-29 lipca, a w puli nagród znajdzie się 2 miliony dolarów. Powalczy o to dwadzieścia drużyn z całego świata.