Team Refuse wygrywa z iNETKOXTV – GEFORCE CUP

Znamy już drugiego finalistę GEFORCE CUP. W jutrzejszym meczu z Dobry&Gaming zagra Team Refuse.

Początek spotkania to ace Patryka „ovvy” Ordyniaka. Całe anty-eko należało do niego – po 3 wygranych rundach miał aż 11 fragów na koncie. “Koxi” dominowali do piątej rundy, gdzie w szóstej nastąpiło przełamanie Refuse i mieliśmy wynik 5:1. Refuse kontynuowało wygrywanie starć, jednak ostatecznie iNETKOXTV dostało mobilizującego kopa i wróciło do gry, kończąc pierwszą połowę wynikiem 11:4. W następnej połówce pomimo wygranej pistoletówki przez Refuse, INETKOXTV dosyć szybko wróciło do zdobywania rund dzięki udanemu force buy’owi i już wkrótce mapa Cache zakończyła się dla nich wynikiem 16:6.

Na Dust2, Refuse jako terroryści wygrali pistoletówkę, a także zwalczyło pierwszy full swoich oponentów, resetując im fundusze. Pierwsza połówka była totalną dominacją “zastępców” Team AGG. Widać to po wyniku 11:4. W drugiej Refuse wygrało kolejną pistoletówkę i wkrótce mieliśmy 14:4. Tutaj Koxi rozpoczęli potężny comeback, zdobywając wiele rund. Ostatecznie musieli oni uznać wyższość swoich przeciwników i przegrali mapę Dust2 4:16. Wszystko miało się rozstrzygnąć na Inferno.

teamrefuse

Walka trwa.

Wygrana przez INETKOXTV pistoletówa zaowocowała kolejnymi dwoma rundami. Przegrali oni jednak pierwszego fulla przeciwników. Wkrótce scoreboard pokazywał 5:5 i wiedzieliśmy już, że pierwsza połowa ostatniej mapy będzie wyrównana. Taka też była, wynik 8-7 dla Team Refuse nie sugerował szybkiego zwycięstwa prowadzącej drużyny. Doprowadziło do tego jednak kolokwialnie mówiąc oddanie rund eco i a także kolejnych na rzecz Team Refuse. Gra uciekała Koxom z rąk. Dopiero, gdy Refuse zdobyło 13 punkt, wywalczyli sobie pierwsze starcie. Ostatnie dla nich, bowiem przeciwnicy dokończyli dzieło, ukazując nam wynik 16:8, co razem daje 2:1.

Oznacza to, że jutro o 14:00 w Hali Stulecia we Wrocławiu, w ramach imprezy ESPORTNOW spotkają się ze sobą w finale Dobry&Gaming oraz Team Refuse!