IzakTV

Strona główna » Team Ukraine traci przedstawiciela na WESG [Aktualizacja]

Team Ukraine traci przedstawiciela na WESG [Aktualizacja]

Autor: Patryk Gwarek

Team Ukraine – specjalnie uformowany zespół na turniej WESG, gdzie wymogiem jest  jedna narodowość zespołu, stracił jednego z graczy. Zawodnik Hellraisers nie będzie mógł wziąć udziału w europejskich finałach.

 

Zespół Ukraine poinformował dziś, że ich IGL ​Kirill “ANGE1” Karasiow – zawodnik zakontraktowany w Hellraisers, nie weźmie udziału w dalszych rozgrywkach WESG, w europejskich finałach. Ukrainiec nie będzie mógł zagrać w mixie z powodu przepełnionego harmonogramu oraz konieczności uczestnictwa w turniejach ze swoją główną drużyną – Hellraisers. Przedstawiciele Team Ukraine jeszcze nie ujawnili, kto zastąpi Kirilla.

Tak wygląda obecny skład Team Ukraine:

  • Vlаdуslаv “bondik” Nеchуроrchuk
  • Danylo “Zeus” Teslenko
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev
  • Ioann “Edward” Sukhariev
  •  TBA

Przypomnijmy, że Team Ukraine pokonał ostatnio swoich krajan – pro100  i właśnie ta wygrana dała im awans na europejskie finały WESG, które odbędą się w Barcelonie 22-26 listopada. Dwanaście najlepszych drużyn z tego turnieju pojedzie na główne finały WESG w Chinach.

Aktualizacja:  jak poinformowali przedstawiciele Team Ukraine – do zespołu dołączy weteran, a jednocześnie wciąż aktywny zawodnik FlipSid3 Tactics –  Yegor “markeloff” Markelov.