IzakTV

Strona główna » The Long Dark za darmo przez 24h na Epic Games Store

The Long Dark za darmo przez 24h na Epic Games Store

Autor: Michał Maćkowski
The Long Dark

Promocja na Epic Games Store trwa w najlepsze. Od 17:00 przez 24h użytkownicy mogą odebrać survivalową gierkę – The Long Dark.

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o promocji na Epic Games Store, to nie wiecie, co tracicie! Jak zwykle rywal Steam przed świętami rozpoczyna falę promocji i rozdaje darmowe gry. Użytkownicy mogli za darmo otrzymać już Cities: Skylines oraz Oddworld: New ‘n’ Tasty. Teraz przyszła pora na kolejny tytuł.

Od godziny 17:00 przed 24h użytkownicy Epic Games Store mogą odebrać za darmo The Long Dark, czyli eksploracyjno-survivalową przygodówkę dla jednego gracza. Produkcja Hinterland Studio  zmusza do myślenia podczas poznawania obszernej, pokrytej śniegiem i lodem dziczy w następstwie geomagnetycznej katastrofy. Nie ma w niej zombie – tylko Ty, zimno i wszystkie zagrożenia, jakie ma w zanadrzu matka natura. 

Kolejna gra za darmo pojawi się na Epic Games Store już jutro ponownie o godzinie 17:00. Najlepiej gry rozdawane przez Epic polecamy odbierać przez stronę internetową, ze względu na opóźnienia w kliencie.