IzakTV

Strona główna » Thomas również opuszcza Envy; Brytyjczyk jest gotowy na nowe wyzwania

Thomas również opuszcza Envy; Brytyjczyk jest gotowy na nowe wyzwania

Autor: Krzysztof Sarna

W Envy poza jeszcze zakontraktowanymi zawodnikami raczej już nic nie ma. Jednak niebawem nawet i graczy nie będzie, ponieważ z organizacją pożegnał się kolejny. Tym razem jest to Thomas “Thomas” Utting. 

W minionym okresie usłyszeć o Envy możemy raczej tylko w kontekście opuszczania i rozwiązywania kontraktów z zawodnikami. Wczoraj z amerykańską organizacją pożegnał się Buğra “Calyx” Arkın, a kilka dni wcześniej Michał “MICHU” Müller. Aktualnie nadeszła pora na kolejną personę, którą jest Thomas. 

Należy przypomnieć, że całe zamieszanie z Envy zapoczątkowało zawieszenie dywizji Counter-Strike’a, a także przeniesienie całego składu na ławkę rezerwowych. Tylko Jakub “kuben” Gurczyński został zwolniony z kontraktu od razu w styczniu. Reszta musiała czekać na wykup bądź koniec kontraktów. Jednak jak widzimy z perspektywy czasu po zawodników nikt się nie zgłosił.

23-latek do organizacji z siedzibą w Dallas dołączył we wrześniu ubiegłego roku. Jak wiadomo, wszystko miało być wszystko pięknie i dobrze, a Envy miało stać się jedną z wiodących ekip. Jednak czas wszystko dosadnie zweryfikował, a zespół po prostu nic nie się osiągnął, a co więcej – rzadko pokazywał się w akcji. W pierwszym sezonie Flashpointa Utting i spółka wygrali tylko jeden mecz na pięć rozegranych, co na koniec umiejscowiło ich na 7-8 miejscu.

Moja przygoda z Envy nie wyglądała ani nie była tym, czego się spodziewałem. Jednak teraz szukam nowego domu. Czuję, że w amerykańskiej organizacji nie byłem w stanie pokazać swojego pełnego potencjału, ale jestem podekscytowany na myśl, by rozpocząć nowy rozdział – czytamy w poście na Twitterze Thomasa. 

W Envy jeszcze dwóch zawodników obowiązuje kontrakt. Są nimi Noah “Nifty” Francis oraz Nikola “LEGIJA”  Ninić.