To było jak spacer po parku. PACT melduje się w półfinale wiosennych Mistrzostw Polski

Autor: Filip Woszczek

Dla PACTu dzisiejszy ćwierćfinał nie stworzył najmniejszych problemów. W starciu przeciwko Izako Boars wygrywają oni 2-0, co oznacza awans do półfinału, gdzie zmierzą się przeciwko Aristocracy.

Vertigo (pick IB) rozpoczęło się od wygranej pistoletówki przez PACT, gdzie darko popisał się czterema fragami po stronie broniącej. Antyterroryści kontynuowali passę wygranych rund aż do szóstej, gdzie NEEX zdołał zwyciężyć w clutch’u 1v2. Poza tym, PACT bez większych problemów przebrnął przez pierwszą połowę i ujrzeć można było wynik 12:3. Druga pistoletówka wyglądała na wygraną przez Izako Boars, lecz morelz wraz z Sobolem poradzili sobie przeciwko czterem zawodnikom IB. PACT nie przerywając momentum doprowadziło do wyniku 16:6, więc spotkanie przeniosło się na Inferno.

Tam sytuacja prezentowała się podobnie jak na mapie poprzedniej, lecz tym razem PACT zaprezentował dominującą połowę po stronie terrorystów. Zawodnicy Izako Boars pokazywali nieco indywidualnych umiejętności, lecz współpraca PACTU miałą w tym meczu większe znaczenie. W drugiej pistoletówce przy wyniku 10:5 Dziki miały szansę wygrać sytuację 2v5, lecz to morelz dołożył ostatniego fraga by rozbroić bombę na A. Przeciwnicy nie pozostawili szans i wygrali wszystkie pozostałe rundy po stronie broniącej.