IzakTV

Strona główna » “To CS:GO powinno mieć pulę 30 milionów dolarów, nie Fortnite”. Dr Disrespect daje kuriozalną radę dla uczestników Mistrzostw Świata

“To CS:GO powinno mieć pulę 30 milionów dolarów, nie Fortnite”. Dr Disrespect daje kuriozalną radę dla uczestników Mistrzostw Świata

Autor: Filip Woszczek

Wraz z trwającym turniejem Fortnite World Cup w Nowym Jorku, wiele młodych talentów walczy o część puli nagród wynoszącej 30 milionów dolarów. Znalazł się jednak streamer, któremu nie podoba się przeznaczenie tak dużej puli dla gry takiej jak Fortnite.

Końca dobiegły już rozgrywki duo, które odbyły się w tę sobotę. Zwycięzcami konkursu zostali Emil „Nyhrox” Bergquist (Norwegia) , oraz David ,,aqua” W. (Austria). Co ciekawe, pierwszemu miejscu przysługuje aż trzy miliony, zaś dziesiątemu 450 tysięcy dolarów. Jest to dosyć oszałamiająca kwota jak na nastolatków, którzy są dużą częścią tego wydarzenia. 

Jeden z profesjonalnych graczy w Fortnite – Ali ,,SypherPK” Hassan zamieścił wpis na Twitterze, w którym zwraca się do wygranych mistrzostw świata, by nie roztrwaniali pieniędzy, które wygrają. Zachęca także do długoterminowych inwestycji i mądrego zarządzania finansami. 

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony Dr Disrespecta, który radzi:

“Prawdopodobnie najgłupsza rada, jaką kiedykolwiek słyszałem.

Kupiłbym Lamborghini Aventador SVT z 2021 r. Zaciemnione wszystko, łódź wyścigowa z dopasowaną przyczepą, połączoną z zaciemnionym Lamborghini Urus z 2021 r.

Kilka pomysłów dla zwycięzców. Zaufaj mi.” – dodaje streamer.

Dr Disrespect słynie jednak ze swojej kontrowersji, którą w pełnej krasie pokazał na transmisji na żywo z toalet E3. Jego rady nie należy jednak brać na poważnie, ponieważ duża część jego wypowiedzi powstaje w charakterze ironicznym. Ponadto, wypowiedział się on w jednej z ostatnich transmisji na żywo na temat całej sytuacji, wspominając o Counter Strike: Global Offensive:

“Nie znam tam nikogo, oprócz Chandlera Riggsa, którego pozdrawiam. Ale o innych nawet nie słyszałem. Nieprawdziwe, fałszywe przekonanie wyprodukowało popularność. Wyobraź sobie 30 milionów w turnieju Counter Strike. Teraz możemy rozmawiać, prawdziwe stawki, zabawa. Profesjonalna rozgrywka w najlepszym wydaniu.”