IzakTV

Strona główna » Tricked uzupełnia stawkę Good Game League 2019

Tricked uzupełnia stawkę Good Game League 2019

Autor: Krystian Terpiński
Tricked

Co nie udało się w Kielcach, udało się podczas rozgrywek online. W ostatnich, zamkniętych kwalifikacjach do Good Game League 2019 najlepszą drużyną okazało się duńskie Tricked.

W ubiegły weekend drużyna prowadzona przez Nicolaia “HUNDENa” Petersena przegrała w finale kieleckich kwalifikacji do Good Game League. Pomimo porażki z GamerLegion Duńczycy dostali od organizatorów jeszcze jedną szansę na występ w Poznaniu i wykorzystali ją perfekcyjnie. W decydującym starciu Tricked pokonało ekipę NoChance.

Międzynarodowy skład nie był jednak bez szans od samego początku tego spotkania. Wyrównany Train dał nadzieję na dobrą walkę, a gdy Martin “STYKO” Styk i spółka zapisali na swoje konto Dusta2, było już jasne, że na trzeciej mapie może wydarzyć się dosłownie wszystko.

Pomimo startu po teoretycznie trudniejszej stronie Tricked od razu wzięło się do roboty i na półmetku Nuke’a mogli pochwalić się siedmioma oczkami przewagi. Po krótkiej przerwie było już tylko lepiej i po krótkim czasie 27 ekipa rankingu hltv mogła cieszyć się z końcowego triumfu.

Lanowe finały Good Game League 2019 odbędą się między 13 i 14 lipca. Łącznie osiem drużyn powalczy o końcowy triumf na drugiej edycji poznańskiej imprezy. Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatorów.

Pełna lista drużyn, która wystąpi w Poznaniu, prezentuje się w następujący sposób:

G2 EsportsAristocracyVirtus.proGamerLegion
WinstrikeEpsilonHellRaisersTricked