IzakTV

Strona główna » Tricked zamyka listę uczestników V4 Future Sports Festival 2019

Tricked zamyka listę uczestników V4 Future Sports Festival 2019

Autor: Paweł Wilk
Tricked

W niedzielę zakończyły się ostatnie eliminacje do tegorocznej edycji V4 Future Sports Festival, a to oznacza, że znamy wszystkich uczestników wrześniowej imprezy.

Według harmonogramu kwalifikacji do rywalizacji jako ostatni wystartowały drużyny z Europy. Internetowe zmagania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, ale ze względu na drabinkę pojedynczej eliminacji, bardzo szybko liczba drużyna malała. Prawdziwe emocje rozpoczęły się od ćwierćfinału, gdzie zameldowali faworyci. Niestety w tym gronie nie było już rodzimych składów. Za to dobrą formę utrzymali reprezentanci Tricked Esport, którzy awansowali do finału, pokonując m.in. Team Heretics. W kluczowym meczu Nicolai “HUNDEN” Petersen i spółka spotkali się z Team GamerLegion i wygrali dość gładko 3 do 1.

Teraz jednak przed piątką Duńczyków dużo trudniejsze zadanie, ponieważ na Węgrzech zobaczymy m.in. Mousesports, MIBR czy Ninjas in Pyjamas. Polskich fanów ucieszy na pewno obecność Virtus.pro i adwokacika. V4 Future Sports Festival 2019 zaplanowane jest na 19 do 22 września w Budapeszcie. W puli nagród znajdzie się 300 tysięcy euro.

Pełna lista uczestników V4 Future Sports Festival 2019:

MIBRMousesportsNinjas in PyjamasVirtus.pro
AdwokacikTricked EsportGAMERZONE.ggEZ4ME