Tricked zmiażdżone przez Team AGG

Wczoraj AGG spotkało się z Tricked drugi dzień z rzędu. Okazał się on być równie szczęśliwym, bo Polacy znów pokonali zespół z Danii z dość satysfakcjonującym wynikiem.

Mecz rozpoczął się na mapie wybranej przez AGG, czyli Dust2. Pomimo przegranej pistoletówki, Polakom udało się wrócić do gry już dwie rundy później, a potem kontynuowali swoją dominację. Gdzieś po drodze stracili jeszcze dwie rundy, do połowy jednak prowadzili 10:5. Zamiana stron przyniosła jeszcze lepszą grę formacji z Polski. Po stronie antyterrorystów nie oddali ani jednego punktu i domknęli Dust 2 z wynikiem 16:5.

Przyszedł czas na Overpass. Tutaj nie było już tak kolorowo – przynajmniej nie od razu. AGG straciło pierwszą rundę, chwilę później zaskoczyli na force-buy’u i zresetowali fundusze przeciwnika. Szybko wyszli na prowadzenie z 4:1, lecz Tricked zaczęło odpowiadać tym samym. Do końca pierwszej połowy widniało 8:7 dla Team AGG po stronie antyterrorystów.

Strona atakująca była już tylko spacerkiem. Wygrana runda pistoletowa pozwoliła na kontynuowanie dominacji i tak w istocie było. Po zmianie stron stracili tylko jeden punkt, tym samym zakończył mapę Overpass z wynikiem 16:8, a cały mecz 2:0.

Mecz odbył się w ramach ligi BlasterX INETKOX League Season 1, w której do wygrania jest 15 000 $.