IzakTV

Strona główna » Trójka zawodników wstąpiła w szeregi FATE

Trójka zawodników wstąpiła w szeregi FATE

Autor: Krzysztof Sarna
FATE

Ostatnie kilka miesięcy dla FATE było ciężkie. To z kolei przełożyło się na “remont” składu. W związku z tym do bułgarskiej formacji dołączyło trzech graczy.

Luki w składzie FATE pojawiły się pod koniec października, kiedy to Yanko “blocker” Panov odszedł ze składu. Rzekomym powodem miała być przerwa od gry. Na kolejne zmiany nie trzeba było długo czekać. 9 listopada na ławkę rezerwowych przeszedł Martin “Mar” Kuyumdjiev. Zwieńczeniem całej tej sytuacji było pożegnanie się kilka dni temu z Deyvidem “h4rn” Benchevem oraz szkoleniowcem – Darko “soLo” Miticiem.

Nowymi nabytkami bułgarskiej organizacji okazali się Ivan “Rock1nG” Stratiev, który jest doświadczonym zawodnikiem. W przeszłości występował w takich ekipach jak chociażby BLUEJAYS czy SKADE. Kolejnymi zawodnikami są Milen “milky” Iliev oraz Kaloyan “shaiK” Borisov. Ten pierwszy ma dziewiętnaście lat, z kolei ten drugi osiemnaście. Ciężko także powiedzieć o młodej dwójce coś więcej, ponieważ Iliev rozegrał tylko dwa mecze w FATE w listopadzie, z kolei Borisov tylko jeden. Pewne natomiast jest to, że organizacja chciała postawić na odmłodzenie i to się całkowicie udało. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że ponownie mogę się wykazać. Bardzo dziękuję niki1emu, który się ze mną skontaktował mówił Rock1nG w rozmowie z portalem HLTV.org. Teraz musimy się skupić na pracy, którą mamy do wykonania. Treningi są niezbędne, ponieważ w tym zespole jest dużo doświadczenia i talentów. Nie pozostaje nic, jak zabierać się do roboty – stwierdził Stratiev.

Pierwszym sprawdzianem zawodników z Bułgarii będzie 36. sezon ESEA Premier. FATE zdołało się utrzymać mimo gry w relegacjach. Warto wspomnieć, że ujrzymy w nich także PACT, Wisłę All in! Games Kraków czy też Illuminar. Start zmagań zaplanowany jest na 18 stycznia.

W obliczu zaistniałej sytuacji skład FATE prezentuje się następująco:

  • 🇧🇬Nikolay “niki1” Pantaleev
  • 🇧🇬Ivan “Patrick” Ivanov
  • 🇧🇬Milen “milky” Iliev
  • 🇧🇬Ivan “Rock1nG” Stratiev
  • 🇧🇬Kaloyan “shaiK” Borisov