IzakTV

Strona główna » Trzy polskie drużyny powalczą o miejsce w Good Game League!

Trzy polskie drużyny powalczą o miejsce w Good Game League!

Autor: Aleksander Kurcoń

Dzisiaj startują kwalifikacje Good Game League Olsztyn 2019. Poprzednie dwie tury wyłoniły nam już dwóch uczestników turnieju głównego – ex-devils.one i Epsilon. Na LANie w Olsztynie o kolejne miejsce na GG League powalczą m.in. AGO, AVEZ i PACT.

Good Game League zaplanowało aż cztery turnieje kwalifikacyjne do swojego głównego eventu. Po edycjach w Warszawie i Swarządzu przyszedł czas na Olsztyn. W stolicy Warmii i Mazur wystąpią naprawdę solidne drużyny głównie z Europy Środkowo-Wschodniej, chociaż znalazł się także jeden rodzynek – OFFSET – zespół złożony w pełni z Portugalczyków. Pozostałe ekipy to: AGO, AVEZ, PACT, Sprout, Winstrike, Windigo Academy i eXtatus.

Organizatorzy podzieli wszystkich uczestników na dwie grupy. Format nie odbiega od norm – jest to bowiem typowy system podwójnej eliminacji BO1. W fazie play-off z kolei zobaczymy już mecze BO3. Zwycięzca zgarnie slota na Good Game League 2019. Drugie miejsce otrzyma możliwość gry w czwartych, ostatnich, kwalifikacjach oraz 1300 dolarów. 3 i 4 drużyna zgarnie po 650 dolarów.

Grupa A:

AVEZOFFSETSproutWindingo Academy

Grupa B:

AGOeXtatusPACTWinstrike

Turniej rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 10:00 od dwóch spotkań – Sprout z Windigo Academy oraz Winstrike z PACT. Finał zostanie rozegrany jutro.

Transmisje ze spotkań będzie można śledzić na oficjalnym kanale GG League.