TSM wśród uczestników ESL Pro League

Wczoraj z awansu do ESL Pro League cieszyli się nie tylko gracze Team Kinguin. TSM wygrał z RUSH i dołączył do północno-amerykańskiej edycji prestiżowej ligi.

Pierwsza mapa lepiej rozpoczęła się dla najpopularniejszej organizacji w USA. TSM udowodnił, że de_mirage jest dobrze przez nich opracowaną planszą. Kory ”SEMPHIS” Friesen i spółka wygrali 16:9.

Po krótkiej przerwie zawodnicy przenieśli się na de_overpass. Skuteczna obrona celów sprawiła, że TSM wysunęło się na prowadzenia 10:5. Dokładnie taki sam wynik widniał na tablicy po zmianie stron, co skutkowało dogrywką. Ta lepiej poszła RUSH, które wygrało 4:1.

Decydujący de_cobblestone padł łupem Team SoloMid. Świetna gra Huntera ‘‘SicKa” Mimsa sprawiła, że popularny TSM przypieczętował awans do ESL Pro League.