IzakTV

Strona główna » tudsoN w poszukiwaniu nowego domu

tudsoN w poszukiwaniu nowego domu

Autor: Marcin Kapusta

Filip “tudsoN” Tudev poinformował dziś, że jego kontrakt z Teamem Secret dobiegł końca. Dodał też, że poszukuje nowej organizacji, która chętnie przygarnie go pod swoje skrzydła!

20-latek w przeszłości grał pod banderą takich zespołów jak Pompa Team czy SEAL Esporst. W połowie 2019 roku rozpoczął przygodę w międzynarodowym składzie, który nazwano M1X. Tam wyniki zapowiadały się owocnie, bowiem międzynarodowy zespół uplasował się na 3/5 lokacie w ECS S8 European Challenger Cup.

Filip do Secret dołączył 25 listopada ubiegłego roku, jednak w trakcie pobytu w tej formacji nie zaliczył zbyt udanych występów. Największym osiągnięciem Polaka w europejskiej drużynie było zajęcie 5/8 miejsca w szóstym sezonie LOOT.BET.

tudsoN na początku w drużynie pełnił rolę snajpera, jednak po pewny czasie o zamianę ról poprosił go anarkez. Nasz rodak postanowił oddać Izraelczykowi snajperkę, a samemu przejąć pozycję rifflera. Niestety okazało się to dla Polaka nieudanym ruchem, ponieważ nie potrafił on odnaleźć się na nowej pozycji. W połowie maja tudsoN postanowił odejść od aktywnego składu i przeniósł się na ławkę rezerwową.

Dzięki Filipowi, Secret zdołało uplasować się na 45. miejscu w rankingu, tworzonym przez serwis HLTV.