IzakTV

Strona główna » tudsoN wskakuje tymczasowo do składu Honoris

tudsoN wskakuje tymczasowo do składu Honoris

Autor: Michał Maćkowski

Niespodziewane wieści dotarły do nas z obozu Honoris. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa musiał ściągnąć posiłki w postaci Filipa “tudsoNa” Tudeva, ze względu na problemy zdrowotne i wymuszoną przez to przerwę od gry Łukasza ‘azizza’ Kałkowskiego.

Honoris przygotowuje się do rywalizacji w zamkniętych kwalifikacjach do ESL MP, które najprawodpobniej będą zmuszeni zagrać ze stand-inem. Dzisiaj organizacja poinformowała, że tymczasowo w składzie nie będzie występował Łukasz “azizz” Kałkowiski, które ze względu na problemy zdrowotne musi zrobić sobie przerwę od gry.

Jednak Honoris nie zwlekało i już podało zmiennika, który najprawdopodobniej zagra u boku dwóch byłych zawodników Złotej Piątki podczas zbliżających się zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski. W miejsca Łukasza tymczasowo zajmie Filip “tudsoN” Tudev. Były reprezentant Team Secret od maja ubiegłego roku pozostaje bez zatrudnienia, przez co od tamtej pory głównie mogliśmy oglądać jego poczynania w FPL’u lub jako stand-in w takich zespołach jak AVEZ czy Izako Boars.

Honoris już 1 i 2 marca zagra w zamkniętych kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski, gdzie może zmierzyć się z takimi ekipami jak: Anonymo, Illuminar czy AVEZ.

W życiu nie zawsze jest tylko z górki.

Łukasz ‘azizz’ Kałkowski boryka się z problemami zdrowotnymi, które wykluczają…

Opublikowany przez Honoris Wtorek, 23 lutego 2021

Skład Honoris wygląda teraz następująco:

  • Filip “Neo” Kubski
  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Kacper “Grucha” Gruszeczka
  • Filip “tudsoN” Tudev (zmiennik)
  • Robert “msr” Pieńkowski (trener)