IzakTV

Strona główna » twist nie jest już dłużej zawodnikiem Ninjas in Pyjamas

twist nie jest już dłużej zawodnikiem Ninjas in Pyjamas

Autor: Michał Maćkowski
twist

Już definitywnie zakończyła się przygoda Simona “⁠twist⁠a” Eliassona z barwami Ninjas in Pyjamas. Od teraz Szwed jest wolnym agentem i poszukuje nowych przygód. 

Simon “twist” Eliason dołączył do Ninjas in Pyjamas jeszcze we wrześniu 2019 roku, kiedy to miał odgrywać rolę snajpera. Jednak kilka miesięcy później odstąpił on snajperkę nowemu zawodnikowi – Tim “nawwk⁠ Jonasson.

Szwed został odsunięty od głównego składu Ninjas in Pyajams przed BLAST Premier Spring, a jego miejsce zajął Erik „⁠ztr⁠” Gustafsson, który reprezentował barwy akademii NIP. Młody zawodnik już na dzień dobry wyprowadził drużynę na prostą, bowiem Szwedom udało się awansować na finały BLAST Premier, zajmując drugie miejsce w grupie A i pokonując po drodze między innymi Astralis.

Postanowiliśmy zwolnić twista z kontraktu, żeby mógł znaleźć nowy dom, biorąc pod uwagę całą ciężką pracę, jaką tutaj wykonał. Ma moje najwyższe rekomendacje dotyczące etyki pracy i bycia częścią zespołu, i jestem pewien, że każda drużyna, która się zdecyduje na niego, nie będzie zawiedziona! Powodzenia, Simon! – napisał na Twitterze dyrektor operacyjny Ninjas in Pyjamas.

Natomiast Simon “twist” Eliason za pośrednictwem swojego Twittera napisał, że cały czas jest gotowy na powrót do rywalizacji. W przeszłości 26-latek oprócz barw NIP’u reprezentował także takie organizacje jak GODSENT czy fnatic.