IzakTV

Strona główna » Tydzień z e-sportem #36

Tydzień z e-sportem #36

Autor: Rafał Rudnicki
CS:GO

W minionym tygodniu zablokowano składy na szósty sezon ESL Pro League 6, a co za tym idzie – dokonano już niemal wszystkich najważniejszych zmian. Ważnych rozgrywek brakowało, ale nie zabrakło ciekawych informacji.

 

Najciekawszy news

Olofmeister w FaZe Clan – mówiło się o tym od dłuższego czasu, teraz jednak wiemy oficjalnie. Tym samym Fnatic po raz kolejny likwiduje legendarną piątkę, a FaZe zyskuje naprawdę mocnego zawodnika.

ELEAGUE wraca we wrześniu – ulubiony turniej wielu powraca już niebawem. Pula uległa pomniejszeniu, ponownie jednak zobaczymy w grze najlepsze zespoły.

Immortals z problemami wewnętrznymi – kolejne plotki dotyczą brazylijskiej formacji Immortals. Chodzą słuchy, że trzech zawodników miałoby opuścić organizację, a co za tym idzie – zabrać ze sobą status legendy Majora.

Zagranie tygodnia

W zeszłym tygodniu oglądaliśmy kilka ciekawych spotkań, szczególnie tych w ramach kwalifikacji do ESL One New York. Nie zabrakło rewelacyjnych akcji Shoxa, który w klasycznym pojedynku G2 kontra EnVy pokazał to, za co kibice lubią go najbardziej.

Tweet tygodnia

Tweet nie nadaje się do dosłownego przetłumaczenia na łamach naszego serwisu, jednak w wolnym tłumaczeniu oznacza “Nie pierwszy raz zostałem oszukany”. I trudno się irytacji Kioshimy dziwić, wszak po raz kolejny dowiaduje się o wyrzuceniu z zespołu w ostatniej możliwej chwili.