IzakTV

Strona główna » TyLoo rywalem AGO w półfinale StarLadder & ImbaTV Invitational 2018

TyLoo rywalem AGO w półfinale StarLadder & ImbaTV Invitational 2018

Autor: Paweł Wilk

Kolejny dzień fazy grupowej StarLadder & ImbaTV Invitational 2018 dobiegł końca, a to oznacza, że poznaliśmy rywala AGO Esports w półfinałowym meczu. 

Damian “Furlan” Kisłowski i spółka, po dwóch pewnych zwycięstwach w grupie B, zmierzą się w półfinale z chińskim TyLoo. Ekipa dowodzona przez Ke “Mo” Liu miała długą drogę do playoffów, ponieważ w swoim pierwszym starciu przegrała 9:16 z MVP PK. W drabince przegranych czołowa azjatycka formacja najpierw pokonała 2:0 SZ Absolute, a później rozprawiła się z Vega Squadron. Słaba gra na turnieju uczestnika ostatniego Majora jest sporą niespodzianką.

Spotkanie TyLoo kontra AGO Esports odbędzie się jutro o 9:00 naszego czasu. Wcześniej, bo o 6:00, rozegrany zostanie decydujący mecz o wyjście z grupy B. Team Spirit spotka się z B.O.O.T-dreamScape, a zwycięzca starcia BO3 zapewni sobie o 12:00 grę w półfinale przeciwko MVP PK.

Półfinał z udziałem Polaków będzie można zobaczyć na polskim kanale StarLaddera z komentarzem Łukasza “Prawusa” Ganczewskiego.