IzakTV

Strona główna » TYLOO zastąpi ViCi na IEM Katowice

TYLOO zastąpi ViCi na IEM Katowice

Autor: Aleksander Kurcoń

Mamy lekką korektę zestawienia drużyn na IEM Katowice. TYLOO zastąpi swoich rodaków z ViCi, wszystko przez problemy z wizą.

Wszystko z powodu jednego z zawodników ViCi, który nie mógł otrzymać wizy do Polski na czas trwania IEM-u Katowice. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka – przede wszystkim występują obecnie duże opóźnienia w procesie wizowym z powodu koronawirusa, który obecnie panoszy się w Chinach.

Organizatorzy zdecydowali, że TYLOO zastąpi ViCi. Skład Summera zajął w styczniowych kwalifikacjach azjatyckich drugie miejsce, dlatego byli naturalnymi następcami. Ponadto TYLOO przebywa od początku lutego na bootcampie na Ukrainie.

TYLOO zastąpi ViCi w grupie B, w której znajdują się jeszcze Liquid, mousesports oraz Evil Geniuses. Pierwszy mecz stoczą przeciwko zespołowi chrisJ’a.

IEM będzie debiutem nowego składu TYLOO, do którego dołączył Seon-Ho “xeta” Son. Koreańczyk zastąpił HAnsela “BnTeT” Ferdinanda, który obecnie jest zawodnikiem Gen.G.

Warto w tym miejscu wspomnieć o Niemczech, gdzie wprowadzono specjalne wizy dla esportowców. Więcej przeczytasz o tym tutaj.