IzakTV

Strona główna » Tym razem musi się udać- Illuminar walczy o play-offy DreamHack Open Sevilla 2019

Tym razem musi się udać- Illuminar walczy o play-offy DreamHack Open Sevilla 2019

Autor: Kamil Kowala

Zawodnicy Illuminaru Gaming po wczorajszych zmaganiach na DreamHack Open Sevilla mogą mieć mieszane uczucia. Z jednej strony fantastyczne zwycięstwo nad GODSENT, z drugiej dotkliwa porażka przeciwko MAD Lions. To wszystko jest już jednak przeszłością, a dziś należy skupić się na decydującym o awansie do kolejnej fazy spotkaniu.

Zmagania w Sevilli rozpoczną się już o 11, kiedy to miejscowi gracze z Movistar Riders podejmą niemieckie BIG. Faworytem tej potyczki bez wątpienia są nasi zachodni sąsiedzi, aczkolwiek gra przed własną publiką zawsze dodaje drużynom dodatkowej energii. W przypadku Hiszpanów porażka nie oznaczałaby tragedii, natomiast u ich przeciwników byłaby prawdopodobnie zapowiedzią zmian w składzie. Triumfator tego pojedynku zmierzy się w meczu o awans z North.

Następnie na serwerze pojawią się składy, które zdecydowanie bardziej interesują nadwiślańskich kibiców. W meczu przegranych bitwę stoczą zawodnicy Gambit Youngsters oraz GODSENT. Obie drużyny mierzyły się miesiąc temu na innych LAN-ie, gdzie europejska mieszanka nie dała szans swoim rywalom, a potem wygrała cały turniej. Na zwycięzcę tego meczu czekają już nasi rodacy z Illuminar Gaming. Miejmy nadzieję, że Mikaill “Maikelele“ Bill i spółka nie wyciągnęli wielu wniosków z wczorajszej przegranej.

Harmonogram DreamHack Open Sevilla 2019 na dziś:

  • BIG vs Movistar Riders – 11:00
  • Gambit Youngsters vs GODSENT – 14:00
  • North vs BIG/Movistar Riders – 17:00
  • Illuminar Gaming vs Gambit Youngsters/GODSENT – 20:00

Anglojęzyczna transmisja z wszystkich powyższych spotkań będzie dostępna na oficjalnym kanale DreamHacka. Po więcej informacji na temat tego wydarzenia odsyłamy do naszej specjalnej relacji.