Uglydolls - gra dla najmłodszych trafiła do sprzedaży! - IzakTV

Uglydolls – gra dla najmłodszych trafiła do sprzedaży!

Przygoda z Paskudami nigdy się nie kończy. Dziś gra UglyDolls: (Nie)doskonała przygoda ma swoją oficjalną premierę. Za stworzenie gry o przygodach Moxy i Oxa odpowiedzialne jest studio Well Played Games. Tytuł dostępny jest na konsolach oraz komputerach osobistych.

Czasem nawet największa katastrofa może przerodzić się w pełną zabawy przygodę, prawda? Mamy dla Was dobrą wiadomość. W paskudowym ogrodzie zoologicznym wydarzyła się właśnie katastrofa. Wszystkie roboty uciekły z ZOO i to w nocy, kiedy nad Paskudowem unosi się tajemnicza mgła. Tak, zdecydowanie zrobiło się trochę strasznie. Na całe szczęście aż dziesiątka oryginalnych Paskud przybywa na ratunek. Przecież każdy to wie – katastrofa oznacza przygodę!

Witajcie w losowo generowanym ZOO w Paskudowie, w którym zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia i gdzie za każdym rogiem może kryć się zbiegły robot. Będziecie się świetnie bawić! Złóżcie więc drużynę pięciu ukochany Paskud, z których każda ma zestaw unikalnych umiejętności i ruszcie na ratunek!

UglyDolls: (Nie)doskonała przygoda to gra, który uczy, że każdy jest unikalny. Akcja gry dzieje się w uniwersum UglyDolls. Film Paskudy. UglyDolls w kinach w całej Polsce będzie miał premierę 31 maja 2019 roku

Cechy gry:

-Skompletuj swoją drużynę wybierając spośród 10 wspaniałych Paskud takich, jak: Babo, Lenio i Ox.
-Zwiedzaj ZOO w Paskudowie, które za każdym razem wygląda inaczej.
-Wyszukaj wszystkie nagrody i tajne przejścia unikając zbiegłych robotów, plam po lodach truskawkowych i głębokich wykopów.
-Współpracuj z kompanami i nie daj się wystraszyć, uratuj wszystkie roboty i wróć szczęśliwie do Paskudowa.

Powiązane posty

Zagraj w Destiny 2, aby uczcić 30 lat wspaniałych gier i niezapomnianych przygód w Bungie!

Genesis Krypton 750 – ultralekka, trwała i funkcjonalna mysz dla graczy

Patriot prezentuje nowy superszybki dysk SSD M.2 PCIe Gen4 x4 – P400