[vc_row][vc_column][vc_tta_tabs color=”orange” active_section=”1″ no_fill_content_area=”true” title=”V4 Future Sports Festival 2019″][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-info-circle” add_icon=”true” title=”Informacje” tab_id=”1498815527519-154a1d48-6a52″][vc_column_text]
Lokalizacja: | Budapeszt |
Format rozgrywek: | Faza Grupowa + Faza Pucharowa |
Liczba uczestników: | 8 |
Pula nagród: | 300 000€ |
Data: | 18.09.2019 – 22.09.2019 |
Transmisja: | Twitch.tv/IzakOOO |
Uczestnicy
Grupa A
mousesports |
Virtus.pro |
Tricked
|
E-RIVALS |
|
|
|
|
Grupa B
adwokacik |
GAMERZONE |
mibr |
NiP
|
|
|
|
|
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-calendar” add_icon=”true” title=”Faza Grupowa” tab_id=”1498815530931-2b8fd4c0-c479″][vc_column_text]
Grupa A
Drużyna | Ilość punktów | Bilans |
mousesports | 6 | 2-0 |
Tricked | 3 | 1-1 |
Virtus.pro | 3 | 1-1 |
E-RIVALS | 0 | 0-2 |
Grupa B
Drużyna | Ilość punktów | Bilans |
mibr | 6 | 2-0 |
NiP | 3 | 1-1 |
adwokacik | 3 | 1-1 |
GAMERZONE | 0 | 0-2 |
Harmonogram
Środa (18 września)
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
11:00 (BO3) | Virtus.pro | 0:2 | Tricked | Grupa A – pierwsze spotkanie |
14:00 (BO3) | mousesports | 2:0 | E-RIVALS | Grupa A – Drugie spotkanie |
17:00 (BO3) | mibr | 2:1 | GAMERZONE | Grupa B – pierwsze spotkanie |
20:00 (BO3) | Tricked | 1:2 | mousesports | Grupa A- Mecz zwycięzców |
Czwartek (19 września)
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
11:00 (BO3) | adwokacik | 0:2 | NiP | Grupa B – Drugie spotkanie |
14:00 (BO3) | Virtus.pro | 2:0 | E-RIVALS | Grupa A – Mecz przegranych |
17:00 (BO3) | mibr | 2:0 | NiP | Grupa B – Mecz wygranych |
20:00 (BO3) | GAMERZONE | 0:2 | adwokacik | Grupa B – Mecz przegranych |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fa fa-question-circle” add_icon=”true” title=”Faza Pucharowa” tab_id=”1499100891614-5a75dd6f-8d03″][vc_column_text]
Sobota (21 wrześna)
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
14:30 (BO3) | Virtus.pro | 2:0 | NiP | Ćwierćfinał |
18:00 (BO3) | Tricked | 2:1 | adwokacik | Ćwierćfinał |
Niedziela (22 lipca)
Godzina | Drużyna | Wynik | Drużyna | Status |
11:00 (BO3) | mousesports | 0:2 | Virtus.pro | Półfinał |
14:30 (BO3) | MIBR | 0:2 | Tricked | Półfinał |
18:00 (BO3) | Virtus.pro | 1:2 | Tricked | Finał |
[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Klasyfikacja końcowa” tab_id=”1563313090580-17d3dc0f-bc73″][vc_column_text]
Miejsce | Drużyna | Wygrana |
1. | Tricked | 150 000€ |
2. | Virtus.pro | 70 000€ |
3-4. | Mousesports | 20 000€ |
5-6 | NiP, Adwokacik | 12 500€ |
7-8. | E-RIVALS, GAMERZONE | 7 500 € |
[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][gameland_block_9 section_title=”Najświeższe informacje dotyczące V4 Future Sports Festival” post_tag_slug=”V4″ post_paging=”footer_paging”][/vc_column][/vc_row]